Учора, 24 червня, близько 18:00, на автодорозі М-06 Київ — Чоп у селі Крупець дубенські патрульні зупинили автомобіль Lexus за перевищення швидкості.

Як повідомили у патрульній поліції, водій рухався зі швидкістю 90 км/год. Порушення інспектори зафіксували за допомогою приладу TruCam.

Під час перевірки документів правоохоронці встановили, що 48-річний керманич керував автомобілем, будучи позбавленим права керування транспортними засобами. Крім того, він не мав посвідчення водія відповідної категорії.

На водіяпатрульні склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 122 КУпАП (перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та ч. 5 ст. 126 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом особою, позбавленою такого права).

Оскільки водій був позбавлений права керування та не виконував рішення суду, інспектори викликали на місце події слідчо-оперативну групу для з’ясування всіх обставин.

Читайте також: У Рівному водій наїхав на припарковане авто і втік