На місці події інспектори встановили, що 41-річний водій автомобіля Mercedes, рухаючись заднім ходом, не був уважним, не стежив за дорожньою обстановкою та здійснив наїзд на припаркований транспортний засіб Toyota.
Після скоєння дорожньо-транспортної пригоди керманич авто Mercedes залишив місце події.
Патрульні оперативно розшукали водія та склали на нього відповідні адміністративні матеріали за скоєння ДТП і залишення місця події.
Патрульні нагадують: у разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов’язаний негайно зупинити транспортний засіб і залишатися на місці події. Залишення місця ДТП є порушенням закону та тягне за собою відповідальність. Бережіть себе та будьте відповідальними учасниками дорожнього руху.
Читайте також: У Вараському районі зіткнулися легковик і мотоцикл: двоє людей травмувалися