Очільницею закладу стала Оксана Дзюбук, яка до цього працювала заступницею головного лікаря з юридичного супроводу. Вона виконуватиме обов'язки керівниці до проведення конкурсу на заміщення посади відповідно до законодавства.

Очільницею закладу стала Оксана Дзюбук. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

До призначення вона з 2018 року обіймала посаду заступника головного лікаря з юридичного супроводу цього ж закладу.

Згідно з розпорядженням та умовами контракту, Оксана Дзюбук очолюватиме центр до дати видання розпорядження голови облради про оголошення конкурсу на зайняття цієї посади — відповідно до вимог чинного законодавства, але не пізніше 6 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.

Зазначимо, що центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям надає допомогу дітям з інвалідністю та невиліковними прогресуючими захворюваннями, а також новонародженим з вродженими вадами розвитку, які потребують реабілітації чи паліативної підтримки після виписки з пологових будинків та перинатальних центрів. Наразі тут перебувають на лікуванні 65 дітей, 16 з яких — позбавлені батьківського піклування, ще троє — з прифронтових Миколаївської та Запорізької областей.

Про це інформують в Рівненській обласній раді

Читайте також: Трирічна дівчинка випала з шостого поверху: Матір із Костополя остаточно засудили до двох років ув'язнення