Очільницею закладу стала Оксана Дзюбук. Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.

До призначення вона з 2018 року обіймала посаду заступника головного лікаря з юридичного супроводу цього ж закладу.
Згідно з розпорядженням та умовами контракту, Оксана Дзюбук очолюватиме центр до дати видання розпорядження голови облради про оголошення конкурсу на зайняття цієї посади — відповідно до вимог чинного законодавства, але не пізніше 6 місяців після припинення чи скасування воєнного стану.
Зазначимо, що центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям надає допомогу дітям з інвалідністю та невиліковними прогресуючими захворюваннями, а також новонародженим з вродженими вадами розвитку, які потребують реабілітації чи паліативної підтримки після виписки з пологових будинків та перинатальних центрів. Наразі тут перебувають на лікуванні 65 дітей, 16 з яких — позбавлені батьківського піклування, ще троє — з прифронтових Миколаївської та Запорізької областей.
Про це інформують в Рівненській обласній раді
Читайте також: Трирічна дівчинка випала з шостого поверху: Матір із Костополя остаточно засудили до двох років ув'язнення