Для аграріїв Рівненщини запровадили нову державну програму підтримки. Фермери зможуть отримати до 1000 гривень на гектар для закупівлі добрив, а також підвищену компенсацію за проведення меліорації — понад 30 тисяч гривень за гектар.

Фермери Рівненщини зможуть отримати допомогу на добрива та збільшену компенсацію за меліорацію. Про старт нової програми повідомила Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Розмір підтримки становитиме до 1000 гривень на гектар. Допомога надаватиметься з розрахунку до 7 тонн добрив на кожні 100 гектарів. Подати заявку можна буде через Державний аграрний реєстр (ДАР).

Крім того, збільшено компенсацію за проведення меліорації – тепер вона становить понад 30 тисяч гривень на гектар.

На сьогодні держава продовжує діяти за вже наявними програмами підтримки аграріїв. Зокрема, йдеться про компенсацію вартості української техніки, а також допомогу на будівництво та реконструкцію ферм. На Рівненщині додатково працюють регіональні програми підтримки, серед яких компенсація вартості дизелю та підтримка виробників органічної й молочної продукції, - повідомив заступник начальника Рівненської ОДА Олександр Кохан.

Про це інформують в Рівненській ОДА

Читайте також: За тиждень на Рівненщині рятувальники ліквідували 42 пожежі та врятували п'ятьох людей