На Рівненщині провели в останню дорогу п’ятьох захисників: Леоніда Бухальського та Руслана Грешка - у Рівненському районі, Володимира Бабича - на Млинівщині, Євгенія Линя - у Сарненській громаді, Ігоря Гузоватого - у Володимирецькій. Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

У селі Дермань Друга Мізоцької громади попрощалися з військовим Леонідом Бухальським.

43-річний захисник загинув 5 січня цього року на Донеччині під час виконання бойового завдання. Леонід був справжнім патріотом, коли у 2014 році росія розпочала свою агресію на Сході України – добровольцем пішов в АТО. У лютому 2022 року не чекав повістки, став на захист країни. В Героя залишилася старенька матір та двоє братів. Старший зараз на фронті - захищає Україну та мстить ворогу за Леоніда.

Клеванська громада провела останнім земним шляхом Руслана Грешка, жителя селища Оржів. 47-річний військовослужбовець ЗСУ загинув 6 січня цього року під час здійснення наступальних дій у Запорізькій області, отримавши травми, несумісні з життям. У воїна залишилася дружина та двоє донечок 2009 та 2011 років народження. Поховали Героя на кладовищі в рідному селищі.

На Дубенщині попрощалися з Володимиром Бабичем. Він народився 28 травня 1970 року, проживав у Добрятині Млинівської громади. Тривалий час працював у Млинівському комунгоспі. У лавах ЗСУ служив на посаді молодшого сержанта, був гранатометником 1-го єгерського відділення. Під час служби Володимир отримав нагороду за сумлінне й успішне виконання бойових завдань та високі показники бойової підготовки – почесну відзнаку «Хрест воїна-єгеря» I ступеня. Герой загинув 1 січня цього року внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, яку отримав під час бойового завдання у Луганській області.

Поховали захисника в рідному селі, на місцевому кладовищі. У чоловіка залишилася дружина, двоє доньок і четверо онуків.

Сарненщина провела в останню дорогу загиблого Героя-прикордонника Євгенія Линя. Захисник проживав у селі Городець Сарненської громади. З січня 2021 року він проходив військову службу за контрактом у Державній прикордонній службі. Воїн боровся за мирне життя мільйонів українців та за майбутнє України до останнього. 5 січня воїн загинув під час виконання бойового завдання в одному з населених пунктів Донецької області. У Героя залишились батьки, сестра та брат. За місяць йому мало б виповнитись 23...

Володимирецька громада – у скорботі. Назавжди у рідні Половлі повернувся Ігор Гузоватий. Він народився 16 червня 1994 року. В період з жовтня 2017 року до 2020-го захисник проходив військову службу за контрактом. Старший солдат резерву помер у лікарні від ішемічної хвороби серця. У воїна залишилися батьки, троє сестер і брат.

Щирі співчуття рідним та близьким…

Світла пам’ять Героям-Захисникам!