Завтра Рівне схилить голови у жалобі за Героєм Тарасом Пастушком, який загинув у боротьбі з російським окупантом.

Тарас Пастушок народився у Рівному. Навчався у 18 школі, а за тим, здобув фах електро-газозварювальника в 10 училищі. Проте, за спеціальністю, так і не працював. Спершу, займався шиномонтажем, а за тим, шукав кращих заробітків закордоном.

“Коли почалося повномасштабне вторгнення, син був саме в Україні. Він не служив в армії, але, коли у вересні 2022 року отримав повістку, не ховався і не відмовлявся. Пішов служити, як і багато інших хлопців, бо так було потрібно,” - розповідає мама Героя Тетяна.

Про досвід військової служби син говорив мало, як і більшість військових намагався вберегти мамине серце. Більше вона дізнавалася, коли ситуація була серйозна:

“Розповів, що отримав поранення, але проходить лікування. Потім — про контузію. Дуже пишався, що його відзначили за службу нагрудним знаком “Хрест хоробрих”, який присвоюють за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя (здоров'я) під час участі у бойових діях. Також тішився нагородним кинджалом...” - продовжує мама.

Запальний, але добрий Тарас йшов до кінця, аби наблизити перемогу своєї країни. Але, на жаль, 11 листопада 2023 року 37-річний солдат, водій гранатометного відділення Тарас Пастушок загинув на Донеччині.

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 29 листопада, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його поряд із батьком у селі Гориньград Перший... 

Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.