19 жовтня у Рівному відбудеться концерт, який запалить усіх найпотужнішим бойовим українським духом, драйвом і незламним оптимізмом.

Зі сцени Міського Палацу Культури звучатимуть «Люби ти Україну», «Чорна хмара, біла хмара», «Олені», «Вчителька», «Апрєль», «Не цілуй», легендарна «Тиха», гімн України та всі інші улюблені хіти з усіх альбомів гурту «ТІК».

Незабутня атмосфера, щирі емоції, найкращі люди поруч і міць української музики!

Разом, зібравшись на концерті «ТІК», ми допоможемо нашим захисникам, адже частина коштів із продажу квитків буде передана на потреби найкращих у світі Героїв — ЗСУ!

«Наш тур благодійний, тому, об’єднуючись гарною метою — збором коштів на потреби Збройних сил України — з величезною радістю їдемо до всіх друзів, бо тільки так називаємо шанувальників нашого гурту, які давно чекали й розпитували, коли ми вже приїдемо. Вже зовсім скоро, от-от, будемо у вас! — запрошує Віктор Бронюк. — Разом будемо обмінюватися емоціями, співати пісні, які ви знаєте напам'ять, та презентувати свіжі пісні!»

Із початку повномасштабного вторгнення рф Віктор Бронюк поєднує службу в лавах тероборони Збройних сил України з волонтерською діяльністю, до якої активно долучився ще 2014 року, постійно допомагаючи захисникам та неодноразово буваючи у найгарячіших точках.

Десятки переданих на фронт авто, тонни гуманітарної допомоги, ліків і необхідної військової амуніції — кожнен день фронтмена «ТІК» не просто насичений, а завжди націлений на результат.

І ось, нарешті, він зробить паузу на тиждень, аби бути разом із відданими шанувальниками, які давно чекають!

«Під час війни кожний концерт, кожна зустріч, кожна мить разом — особливі, — говорить Віктор Бронюк. — Чому я хочу, щоб ви прийшли? Чесно, я дуже скучив! Давно всіх не бачив. Тож, якщо раптом побачите афішу й слово з трьох букв, мається на увазі «ТІК», дивіться дату, місце, час і приходьте! Ми обов’язково маємо поспівати разом. До зустрічі у вашому місті! Чекаємо з нетерпінням!»

Приходьте 19 жовтня о 19.00 до Міського Палацу Культури з коханими половинками й дітками, з кумами й сусідами, батьками й великими дружніми компаніями — усіма, кого любите, та з ким бажаєте розділити найяскравіші емоції!

На концерті «ТІК» вони гарантовані всім!

Квитки на концерт купуйте тут: https://rivne.karabas.com/ua/tik-48

Читайте також: