Фото ілюстративне
Кілька днів тому депутат Рівненської районної ради Павло Дутко в соціальній мережі Facebook опублікував світлини з відкритими каналізаційними колодязями на вулиці Молодіжній у смт. Квасилів. Щоб перевірити цю інформацію, "Рівнеоблводоканал" відправив на місце своїх фахівців.

"На місці з’ясувалося, що в тому районі є два колодязі, які перебувають на нашому балансі, - каже головний інженер "Рівнеоблводоканалу" Андрій Грухаль. - Жоден із них відкритий не був. Проте на одному наші спеціалісти виявили пошкоджені плити перекриття. Тому, аби вони не руйнувалися далі, ми оперативно їх замінили. Щодо відкритих люків, які показав на фото депутат райради, то вони належать зв’язку".

За словами пана Грухаля, на балансі "Рівнеоблводоканалу" перебуває понад 20 тисяч водопровідних та каналізаційних колодязів. Зрозуміла річ, щодня перевіряти наявність на них кришок просто нереально. Тому на підприємстві просять рівнян, які побачили десь відсутність кришки або звернули увагу на пошкодження колодязя, звертатися у аварійно-диспетчерську службу за тел. (0362) 62-32-15, (050) 375-40-70.

Тоді спеціалісти підприємства зможуть оперативно виїхати на місце, встановити, чий це колодязь, і далі - або усунути неполадки, або повідомити балансоутримувача.

Читайте також: Ями на кожному кроці: рівняни скаржаться на пішохідні доріжки у закладі реабілітації дітей з інвалідністю