Листоноша Наталія повертається з села Яринівка Сарненського району. Туди завозила пенсію та свіжу пресу. Жінка працює листоношою у відділенні Укрпошти у мікрорайоні Дослідна Станція, що у Сарнах 13 років. Ще місяць - і тут відділення не буде.
Жителі мікрорайону Дослідна Станція обурюються такому рішенню Укрпошти. Здебільшого - це люди старшого віку. Вони кажуть, тут їм зручно отримувати посилки та сплачувати за комунальні послуги.
А ще у відділенні пошти є магазин. Там в період карантину люди, які не мали можливості дістатися до власного транспорту, купували продукти.
Зараз у відділенні пошти обслуговують понад 2 тисячі людей. Це жителі цього ж мікрорайону, а також села Яринівка та найближчі хутори.
Люди побоюються, що через пандемію коронавірусу знову відмінять транспортні перевезення. І якшо пошти на Дослідній станції не буде - доведеться пішки йти до найближчого відділення в Ремчицях або в центру Сарн.
Обурені люди збирали підписи з вимогою не закривати пошту. Звернення подавали до керівництва Укрпошти. Там спілкуватися з нами відмовились. Керуючий справами Сарненського міськвиконкому каже, закриття відділення на Дослідній станції неминуче. Причина - нерентабельність. Тож з 1 листопада пошту закриють.
Роботу листоношам збережуть. За послугу з виїздом додому - людям доведеться платити.
Габаритні посилки листоношам доведеться возити на двоколісному. Кажуть, звикли працювати ів дощ, і в сніг, а от як буде далі - не знають.
Люди продовжують писати звернення до керівництва Укрпошти. Сподіваються, їх почують.
Читайте також: На Гощанщині під час ліквідації пожежі у приватних будинках виявили 2 мертві тіла