У Немирівському ліцеї увіковічнили пам’ять ще чотирьох випускників-захисників.

Про це повідомили у Радивилівській громаді.

Галерея Героїв Немирівського ліцею поповнилася ще чотирма світлинами випускників освітнього закладу, жителів старостинського округу, які загинули, захищаючи Україну: Миколи Свентика, Олега Музики, Ігоря Даниліва, Сергія Комарова.

"Кожен із них — це окрема історія мужності, відданості та вибору стояти на обороні за свою державу.
Їхній шлях обірвався на війні, але пам’ять про них та їх героїчний подвиг залишається живою — у серцях рідних, у громаді та в історії країни", - йдеться в повідомленні.

До заходу долучилися родини загиблих, представники місцевої влади, староста старостинського округу, освітяни та учні ліцею. Присутні спільно вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Портрети полеглих освятили священнослужителі храмів сіл Башарівка та Батьків.

Читайте також: Через спеку у Костополі скасували захід до Дня міста