Ветеранські команди з 10 міст змагаються у межах 3 раунду Першої ліги.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Чемпіонат організований Українською асоціацією футболу за підтримки Мінветеранів та Мінмолодьспорту.
Перед початком ігор начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль побажав нашій команді "Верес Мрія" хорошої гри та позитивних емоцій. Головне у таких турнірах не рахунок на табло, а перемога над собою та обставинами, можливість отримувати задоволення від спорту.

«Дякую Міністерці у справах ветеранів Наталії Калмиковій, що завітала на ці змагання. Спорт був і залишається важливою складовою ветеранської політики нашої держави», - наголосив очільник області.

Читайте також: У Костопільській громаді стартує щорічна мистецька премія