На Рівненщині вперше в Україні відбулися міжнародні навчання з використання безпілотних систем ДСНС.

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

Впродовж двох днів понад 100 учасників відпрацьовували реальні сценарії: пошук постраждалих, ліквідацію пожеж, роботу на хімічно небезпечних об’єктах, виявлення вибухонебезпечних предметів, пошук людей на воді та в лісі, а також застосування наземних роботизованих комплексів.

Навчання відвідали заступники Голови ДСНС України Олексій Мігрін та Роман Примуш, а також представники країн Європейського Союзу, які ознайомилися з українським досвідом використання сучасних технологій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Українські рятувальники не лише впроваджують сучасні технології, а й формують досвід, який стає прикладом для міжнародної рятувальної спільноти.

Читайте також: У Костопільській громаді стартує щорічна мистецька премія