З появою малюка життя будь-якої родини кардинально змінюється. Найбільше дістається мамам, але часто про свої болі, тривоги, переживання та втому вони воліють мовчати. Українка і мама двох дітей Ольга Алексєєва вирішила того не робити і малює про мамство жартівливі комікси.

На її малюнках у профілі Instagram одноманітні будні сусідять зі курйозами та щасливими моментами, тому практично кожна мама може пізнати на них себе.

"Українській правді. Життя" Ольга розповіла, що як і більшість мам малюків, знаходить час на себе вночі, коли сини сплять.

"Малюю, бо не можу не малювати, – розповідає вона. – Намагаюся з гумором ставитися до життя, інакше можна з глузду з'їхати.Те, що я роблю, й коміксами називати якось незручно, швидше це веселі картинки про життя".

Оля з посмішкою каже, що вже не пам’ятає, що робила до декрету:

"Малювала, і начебто гроші мені за це сплачували. Здається стан декрету не припинявся після народження старшого". І в цьому описі теж, на жаль, багато мам впізнають себе. Аккаунт в Instagram для нашої героїні хороший привід перестати малювати "в стіл".

А ще це спосіб знайти однодумців:

"Мені багато хорошого пишуть загрузлі в побуті мами. Коментарі до моїх постів добре місце, щоб зрозуміти, що ми не самотні у своїх проблемах. Це заспокоює і дає сил".

Погортайте до низу й знайдіть розраду і ви.