rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 05.12.2018

Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній?

 Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній? Плитка у ванній - не єдиний хороший матеріал для облицювання мокрих стін і підлоги. Є матеріали, які здатні замінити традиційний кахель.

Стіни ванної можна успішно обробити за допомогою дерева, скла, бетону. Нижче наведені матеріали, які будуть працювати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Цегла в ванній кімнаті

Цікава ідея для стін ванної кімнати - цегла. Вона стійка до вологи і проникнення пилу і бруду. Проте, варто додатково захистити цегляну поверхню відповідними засобами, завдяки чому вона стане твердою і слизькою.

Цеглу можна забарвити в будь-який колір. Найкраще вибирати фарби, які створюють покриття з водонепроникністю і паропроникністю.

Альтернативою цегляній стіні є спеціальне облицювання стін, що імітує цеглу. Вони схожі на натуральну цеглу, але їх не потрібно захищати, тому що вони стійкі до вологи.

Дерево для ванної

Деревину можна успішно використовувати у ванній кімнаті, як і в інших кімнатах. Краще обирати тверду деревину з гарною якістю (без сучків і порожнеч) і переважно великих габаритів, щоб зменшити кількість стиків.

Рекомендуються екзотичні види. Вони містять багато натуральних масел і смол, завдяки яким деревина стійка до вологи, змін температури і грибка.

З місцевих видів деревини в ванну можна вибрати дуб, ясен, модрину або в'яз, але безпечніше покласти їх в місця, які не піддаються безпосередньо затопленню водою.

Фотошпалери

Фотошпалери з виразною графікою - це хороший спосіб оживити велику поверхню стіни і оптично збільшити невелику ванну кімнату. Це також цікаве рішення в ванних кімнатах без вікон, де ми хочемо створити ілюзію реального вигляду через вікно. Вологостійкі латексні фотошпалери найкраще підходять для ванних кімнат.

Камінь у ванній

Природні кам'яні плити виглядають дуже добре в ванних кімнатах. Важливо, щоб камінь був надзвичайно міцним і водостійким матеріалом. В принципі, будь-який камінь можна використовувати у ванній, за умови, що він правильно підготовлений - полірований і просочений.

Камінь може покривати не тільки стіни і підлогу, але також корпус ванни або зовнішню частину душового піддону. Навіть фрагмент стіни, покритої кам'яною плитою, навіть в невеликій ванній, створить елегантну атмосферу і підкреслить характер інтер'єру.

Як інтер'єр впливає на вагу людини?

Скляні стіни

Скло є ідеальним оздоблювальним матеріалом для невеликих ванних кімнат. Вводить яскравість в інтер'єр, що візуально розширює простір. Скляні панелі, наприклад, вбудовані в алюмінієві рами, можуть успішно замінити традиційні стіни або можуть бути прикріплені до стін з цегляної кладки.

Перевагою скляних поверхонь є легкість очищення і стійкість до води і вологи. Скло може бути прикрашене фотошпалерами або гравюрами.

Мозаїка найкраще підходить для стін

Мозаїка - дуже ефективний матеріал, який відмінно виглядає як на стінах, так і на підлозі. Мозаїчні елементи (квадрати, прямокутники, смуги, овали, кола, трикутники) зазвичай мають розмір від 1 до 5 см і виготовлені з кераміки, скла, металу, каменю або дерева.

Хороші властивості мозаїки - низька абразивність, тому їх можна укладати навіть на стіни і підлогу в душовій кабіні. Керамічна мозаїка більш абсорбуюча, тому рекомендується для оздоблювальних полиць, ніш в стінах і т.д.

Скляна мозаїка повинна використовуватися в якості матеріалу для різноманітності ванної кімнати - в поглибленні або облицюванні фрагмента стіни (під душем) або обрамленні дзеркальної рамки.

переглядів: 270

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96857' >Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення</a>

Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення (переглядів: 295)

Лінолеум - найпопулярніше покриття для підлоги. Одна з головних його переваг - простота в укладанні і демонтажі. Його заміну можна легко зробити самостійно, володіючи мінімумом будівельних навичок, маючи невелику кількість інструментів. Коли мова йде про заміну покриття, то виникає логічне запитання: чи можна класти лінолеум на лінолеум.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96287' >Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома?</a>

Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома? (переглядів: 503)

Крадіжки в квартирах і будинках зовсім не рідкість. В Україні в минулому році поліція офіційно зареєструвала більше 22 тисяч квартирних пограбувань. Як захистити будинок від злодіїв?
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1657)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.
// 01.11.2018
<a href='/Info/?id=95853' >Головні помилки при утепленні будинку</a>

Головні помилки при утепленні будинку (переглядів: 489)

Сьогодні всіх хвилює питання, як заощадити. Найбільш болючою проблемою є опалення будинку. Щоб менше платити і не мерзнути взимку варто подумати про енергоефективність житла. Багато людей зараз активно утеплюють будинки, втім дехто робить це не правильно.