rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 27.07.2018

Що не можна робити перед дзеркалом: 10 застережень

Що не можна робити перед дзеркалом: 10 застережень Вважається, що дзеркало - межа двох світів - реального та потойбічного, і, впливаючи на енергетичне поле людини, дзеркало притягує позитивні або негативні події в наше життя. Якщо не хочете притягнути негатив, запам'ятайте, що категорично забороняється робити перед дзеркалом.

У магічну силу дзеркал вірили з давніх часів. Дзеркалу приписують незвичайні властивості, його використовують маги в своїх практиках і ритуалах, вважається, що воно може показати минуле і майбутнє людини, а також впливати на енергетичне поле людини.

ЩО Ж НЕ МОЖНА РОБИТИ ПЕРЕД ДЗЕРКАЛОМ

Не дивіться у дзеркало після настання темряви.

Вважається, що дзеркало - це портал в невиявлений світ духів і сутностей, які здатні своєю енергією негативно впливати на людину, витягаючи її сили і викликаючи незрозумілі страхи і переживання. Як відомо, час сили темних сутностей - нічний. Тому і не рекомендується з настанням темряви дивитися у дзеркало, особливо в період між 12 і 3 годинами ночі. З цієї ж причини рекомендується дотримуватися певних правил розташування дзеркал в інтер'єрі і категорично забороняється розташовувати дзеркало в спальні так, щоб в ньому відбивалося ліжко.

Не можна дивитися у дзеркало, якщо в будинку небіжчик.

З давніх-давен, якщо померла людина, дзеркала в будинку завішують. Вважається, що душа людини не відразу відходить в інший світ, а якийсь час знаходиться серед живих, рідних людей, в будинку, де жила людина. Люди вірили, що душа, замість того, щоб піти в світ духів, може помилково «увійти» в дзеркало і залишитися в ньому, а, значить, і в будинку. Тому дзеркала в будинку завішували, за одними прикметами - до похорону, за іншими - не можна було знімати завісу 40 днів.

Не можна щоб в дзеркалі відбивалися будь-які негативні емоції людини.

Лихословити, сваритися, злитися, плакати перед дзеркалом не можна. Дзеркало відображає назад все, що в ньому відбивається і повертає той же негативний енергетичний заряд з потрійною силою. Не показуйте дзеркалу свої сльози, не кажіть своєму відображенню про власні недоліки, хвороби, важкі життєві ситуації, нестачу грошей, душевний біль, в години страждань і депресій. Потоки негативної енергії, вступаючи і відбиваючись від дзеркала, принесуть ще більше страждань і душевного болю. І, навпаки, частіше посміхайтеся своєму відображенню в дзеркалі, хваліть себе, говоріть свої бажання і сильні сторони особистості.

Не їжте перед дзеркалом.

Наші пращури говорили - так можна «заїсти» все хороше - розум, здоров'я і красу.

Не підносьте до дзеркала маленьких дітей.

У всіх немовлят дуже слабке захисне біополе, тому енергетично маленькі дітки дуже вразливі і схильні до негативного впливу потойбічних сил. З давніх-давен у людей існував звичай ховати дзеркала, якщо в будинку з'явилася дитина. Наші предки знали, що маленькі діти дуже вразливі енергетично, тому намагалися всіляко оберігати їх від негативного впливу дзеркал, особливо уві сні. Тому дитячі ліжечка не ставили поруч з дзеркалами.

Не дивіться у дзеркало одночасно з кимось іншим.

Дзеркало здатне відображати не тільки явні емоції, а й потаємні почуття, думки і бажання людей. Якщо інша людина відчуває негатив по відношенню до вас, почуття заздрості, злості, дзеркало може цей негатив відобразити і передати вам.

Не можна дивитися в розбите, тріснуте дзеркало, а також в будинку не повинно бути дзеркал з декількома поверхнями - в таких дзеркалах відображення людини розбивається на кілька частин, руйнуючи біополе і порушуючи позитивну енергетику. Розбите дзеркало взагалі вважають поганим знаком, застереженням людині про прийдешні неприємності, про те, що він щось робить неправильно в житті. Для гармонії і позитивної енергетики в будинку повинні бути цілі дзеркальні поверхні, без візерунків, дроблень та іншого декору, який може розділяти відображення.

У дзеркалі не повинні відображатися фотографії вас, дітей, сімейні фото.

Вважається, що таким чином відображення людини на фото і в дзеркалі одночасно створює коридор, по якому до людини легко можуть проникнути істоти із задзеркалля і негативно вплинути на енергетику, викликаючи нічні кошмари і страхи.

Не купуйте і не дивіться у старовинні дзеркала.

Як відомо, дзеркало накопичує інформацію, яка в ньому відбивається. Не відомо, якими були попередні господарі, в будинку яких знаходилося дзеркало: їх спосіб життя, стосунки в сім'ї, невідомо, які настрої і події відбивалися в дзеркальній поверхні. Адже вся ця накопичена енергетика перенесеться в ваш будинок. Якщо ви не хочете принести в будинок згусток негативної енергії, чужих страждань і бід - уникайте старовинних дзеркал.

Під час хвороби намагайтеся на перебувати поруч з дзеркалом.

Вважається, що дзеркало може накопичувати негативну енергію хвороби і, відображаючи, посилювати її.

Дзеркало - дуже незвичайний предмет, зі своїм внутрішнім енергетичним життям і загадками. Якщо ви будете правильно спілкуватися з задзеркаллям - хоча б просто частіше посміхатися власному відображенню в дзеркалі, воно буде відображати тільки позитив і наповнювати ваш будинок позитивною енергією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

ТОП українських скульптур їжі: в камені відобразили морозиво та галушки

5 способів навчитися чути підказки свого Ангела-Охоронця

переглядів: 2067

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 22.09.2018
<a href='/Info/?id=94704' >Що важливо знати про людей, народжених в жовтні</a>

Що важливо знати про людей, народжених в жовтні (переглядів: 153)

Якими ж рисами характеру володіють люди, народжені в жовтні?
// 21.09.2018
<a href='/Info/?id=94679' >Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще</a>

Як позбутися від негативної енергії і змінити своє життя на краще (переглядів: 192)

В житті кожної людини присутній негатив. Але деякі просто вміють від нього позбавлятися і тим самим покращувати своє життя і робити його щасливішим.
// 20.09.2018
<a href='/Info/?id=94644' >Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку?</a>

Чому ввечері не можна виносити сміття з будинку? (переглядів: 270)

Незважаючи на те, що сучасні люди не такі забобонні, є прикмети, в які багато хто вірить досі. Всі знають, що сміття після заходу сонця з дому виносити не можна, але не всі знають чому.
// 19.09.2018
<a href='/Info/?id=94609' >Привітання з Днем ангела Михайла</a>

Привітання з Днем ангела Михайла (переглядів: 1044)

19 вересня відзначається Михайлове Чудо. Тому, не забудьте привітати зі святом свого Михайла.