rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 24.05.2018

5 помилок ремонту у ванній і як їх уникнути

5 помилок ремонту у ванній і як їх уникнути У ванній кімнаті ми починаємо і закінчуємо свій день, тому при ремонті варто враховувати безліч нюансів. Розповідаємо, які саме.

Помилки, допущені при ремонті ванної кімнати можуть не тільки звести нанівець задоволення поніжитися ввечері в теплій воді із запашною піною, а й завдати істотної шкоди здоров'ю. Розбираємося, як звести ризик до мінімуму.

Розбіжність

Наприклад, розбіжність сантехніки та змішувачів. Одна з найчастіших помилок, яку здійснюють люди - це неправильний підбір раковини і змішувача. Щоб зручно було мити руки, а вода не розбризкувалася в різні боки потрібно вибирати змішувач певного нахилу і з достатньою довжиною носика. Те ж саме стосується і ванни: виліт змішувача повинен бути достатнім, щоб перекривати бортик ванни. В іншому випадку вода буде литися не в саму ванну, а на бортик. Розбіжність може бути також в кольорах сантехніки: ванна може не збігатися з кольором унітазу або раковини.

Нестиковка плитки

Дуже часто плитка на стіні і на підлозі має різний формат. Це загрожує тим, що шов плитки з підлоги не піднімається на стіну, і в результаті виникає асиметрія і порушення ритму кладки. Для того, щоб уникнути подібної проблеми, необхідно додати третій ритм: він відверне увагу і додасть нову геометрію для всіх швів. Це може бути підлоговий плитковий плінтус, класти який потрібно не в шов з плиткою. Якщо він має аналогічний з плиткою розмір, розкладку можна починати від іншої стіни. Також вирішити проблему розбіжності швів можна, змінивши підлогову розкладку плитки ─ замість лінійної розкладки використати діагональну. Це не просто позбавить від проблеми зі швами, але і додасть підлозі цікаву геометрію.

Використання невологостійких світильників

2/3 всіх санвузлів оснащені невологостійкими світильниками. Дуже часто вибираючи освітлення для ванної кімнати люди просто не замислюються над тим, що світло у ванній кімнаті повинне бути спеціальним. А між тим, звичайне світло у вологому приміщенні - дуже небезпечне. При найменшому попаданні води може статися коротке замикання або лампочка може просто вибухнути.

Закупівля сантехніки до отримання чистових розмірів

Ще одна помилка, яку здійснюють дуже часто - це покупка або замовлення сантехніки до вирівнювання стін. Штукатурка може додати до 3 см на кожну стіну, що може привести до того, що дорога, куплена заздалегідь ванна просто не влізе. Ця проблема стосується не тільки ванни, але і душових піддонів: якщо ваш душ планується якраз між трьома стінами, варто бути уважним і закуповувати сантехніку тільки після вирівнювання перегородок. Упускати цей момент не можна: кути у ванній кімнаті повинні бути максимально близькими до прямих, інакше підрізана в кутах плитка буде неправильної форми і зіпсує весь ефект, якого ви хотіли домогтися за допомогою обробки.

Розміщення сантехніки далеко від каналізаційного стояка

І ще одна проблема. Неправильне розміщення сантехніки може привести до того, що вода просто не йтиме. Звичайно, зараз є спеціальні насоси, які нібито дозволяють розмістити сантехніку в будь-якому місці приміщення. Але не варто помилятися: вони дуже шумні і мають властивість виходити з ладу в найбільш невідповідний момент. Найкраще розміщувати сантехніку поруч зі стояком ─ повірте, це позбавить вас від величезної кількості проблем. Дотримуючись цих нескладних правил, можна уникнути багатьох помилок, які зіпсують враження від всього ремонту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

5 довгоквітучих рослин для саду

Як зробити альтанку своїми руками: покрокова інструкція

переглядів: 500

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 23.06.2018
<a href='/Info/?id=84471' >Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам</a>

Як заощадити на плитці в санвузлі: практичні поради рівнянам (переглядів: 1730)

Гряде ремонт у ванній кімнаті, а бюджету у вас вистачить тільки на те, щоб викласти меншу частину стін плиткою? Не біда. Щоб заощадити, не обов'язково весь санвузол від підлоги до стелі оформляти плиткою. Варіантів по економії маса, правда, не всі про них замислюються.
// 21.06.2018
<a href='/Info/?id=91846' >Як оновити кухню без ремонту та великих витрат</a>

Як оновити кухню без ремонту та великих витрат (переглядів: 165)

Багатьом хочеться оновити інтер'єр кухні, але зазвичай це вимагає великих грошових і часових витрат. Тому, ми підібрали декілька порад як оновити свою кухню.
// 18.06.2018
<a href='/Info/?id=89544' >З якого дерева краще будувати дім?</a>

З якого дерева краще будувати дім? (переглядів: 534)

Фахівці дерев’яного домобудівництва в один голос стверджують, що краще зимового хвойного лісу для конструкцій дерев’яного будинку нічого немає. Однак і серед домобудівної хвої є своя специфіка.
// 14.06.2018
<a href='/Info/?id=90625' >Як вивести грибок в квартирі?</a>

Як вивести грибок в квартирі? (переглядів: 601)

Всі ми хочемо, щоб у нашому будинку було чисто та охайно. Але є шкідник, який норовить зіпсувати нам це задоволення. Називається він грибок.