rivne1.tv / Проекти / Святкові канікули /
// 14.05.2018

Як очистити будинок від негативної енергетики

Як очистити будинок від негативної енергетики Зрозуміти, що у вашому домі панує негативна енергетика, дуже просто. Найчастіше тут втрачаються або безслідно зникають речі, хворіють домочадці або домашні тварини, самі собою ляскають двері та кватирки, гинуть кімнатні рослини, занадто часто ламається побутова техніка, а також бувають чутні незрозумілі звуки та шуми. Якщо ти постійно помічаєш хоча б деякі з цих ознак в своєму будинку, варто задуматися про його енергетичне очищення.

1. Прибирання

Увійшовши в чисту і простору кімнату, кожна людина відчуває внутрішню гармонію і комфорт. Візьміть за правило робити генеральне прибирання в кінці тижня. Кожен раз, прибираючи в домі, ви очищаєте його від негативної енергії.

2. Звільнення від мотлоху

Слід негайно позбутися від усього зайвого в домі. Старі речі, якими давно ніхто не користується, тільки накопичують негативну енергію. Позбувшись від непотрібного мотлоху, ви відразу ж відчуєте зміни в енергетиці свого житла.

3. Морська сіль

Кристали солі мають унікальну здатність вбирати негативну енергію. Зробіть насичений соляний розчин з 5-7 столових ложок морської солі і 5 літрів води. Гарненько помийте цим розчином підлогу.

Також можна розставити тарілочки з сіллю по кутах тієї кімнати, де найбільше часу проводить ваша сім'я.

4. Очищення звуком

Гучно ляскаючи в долоні, обійдіть всю кімнату по периметру. Особливу увагу варто приділити кутам, зупиняючись в кожному з них. Потім необхідно добре вимити руки під проточною водою.

5. Кімнатні рослини для гармонізації простору

Кімнатні рослини не тільки дають вашій оселі кисень, а й заражають простір позитивом, посилюючи круговорот життєвої енергії.

Багато кімнатних квітів є захисниками і донорами. Це означає, вони здатні переробляти негативні вібрації і повертати їх вже у вигляді позитивних випромінювань.

Бажаємо, щоб у вашому домі панувала тільки позитивна енергетика!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Що дарувати на хрестини?

Як заощадити на відпочинку: практичні поради рівнянам

переглядів: 680

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 12.12.2018
<a href='/Info/?id=75662' >Гадання на Андрія</a>

Гадання на Андрія (переглядів: 8078 / коментарів: 2)

Завтра, 13 грудня, відзначається одне з найголовніших православних свят - свято Андрія Первозванного. У ніч на Андрія дівчата ворожать, намагаючись довідатися ім’я нареченого.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=75885' >Що варто встигнути зробити до Нового Року?</a>

Що варто встигнути зробити до Нового Року? (переглядів: 3051)

Незабаром Новий Рік і в кожного з нас безліч справ, які потрібно встигнути зробити до свят. Ми вирішили зробити свій список цікавих справ, які варто встигнути зробити до цього чарівного свята.
// 11.12.2018
<a href='/Info/?id=96976' >10 правил етикету на корпоративі: як не зіпсувати ділову репутацію</a>

10 правил етикету на корпоративі: як не зіпсувати ділову репутацію (переглядів: 148)

Наближаються корпоративи, що ж - це відмінний привід провести час з колегами у неформальній обстановці і повеселитися. Але як вести себе на корпоративній вечірці, щоб потім не було соромно? 10 правил негласного етикету, дотримуючись яких ви не станете червоніти перед колегами після вечірки.
// 10.12.2018
<a href='/Info/?id=96961' >Прикмети перед дорогою і подорожжю: що обіцяє удачу в дорозі, а що біду</a>

Прикмети перед дорогою і подорожжю: що обіцяє удачу в дорозі, а що біду (переглядів: 186)

Сьогодні, як і в давні часи, далека подорож асоціюється з невідомістю і можливими небезпеками. Тому багато прикмет і ритуалів перед дорогою не втратили свою актуальність і в наш час. Кажуть, що якщо їх дотримуватися, то майбутній шлях буде легким, успішним і ви швидше повернетеся додому.