rivne1.tv / Проекти / ПрофіБуд /
// 03.05.2018

Як економити електроенергію? Практичні поради

Як економити електроенергію? Практичні поради В сучасних квартирах встановлено величезну кількість побутових приладів, що працюють від мережі: мікрохвильовки, чайники, праски, телевізори, мультиварки і багато іншого. Всі ці речі створені для полегшення людської праці, а за блага що ми отримуємо, як відомо, доводиться платити. У цьому випадку, ми отримуємо вличезні рахунки, що іноді дуже сильно впливає на сімейний бюджет.

На сьогодні існує маса корисних порад щодо заощадження електроенергії. Ці поради не складні, але для ефективності вимагають щоденного застосування.

1. Якщо ви зміните всі лампи в квартирі на енергозберігаючі, зможете заощадити електрику у 4-6 разів.

2. При користуванні будь-якою побутовою технікою дотримуйтесь інструкції до неї

Наприклад, якщо поставити холодильник поряд з плитою або опалювальною системою, витрати електроенергії зростуть у кілька разів, оскільки приладу доведеться працювати в посиленому режимі для підтримки необхідної температури. Те ж саме стосується і моментів, коли ви ставите в холодильник гарячу їжу. Крім того, не забувайте його вчасно розморожувати, оскільки через наявність криги на стінках морозильної камери споживання електроенергії зростає на 15-20%.

3. Кип'ятіть у електрочайнику стільки води, скільки вам необхідно прямо зараз. Не робіть запасів. Так ви витратите менше енергії.

4. Якщо у вас електрична плита, використовуйте для приготування посуд, який чітко відповідає діаметру конфорок. Це зекономить 5-10% енергії.

5. Також не забувайте накривати каструлю або сковорідку кришкою — так страва готуватиметься набагато швидше і енергії буде витрачено на 30% менше.

6. Йдучи з приміщення, гасіть світло. Також, вимикайте електроприбори, йдучи з дому. Навіть не працюючий телевізор, увімкнений у розетку, споживає енергію.

7. Встановіть лічильники на воду! Таким чином ви сплачуватиме лише за спожите.

8. Робіть повне завантаження пральної машини. Під час часткового заповнення споживається майже та сама кількість енергії, що й за повного.

9. Закручуйте кран коли чистите зуби. Інакше щохвилини ви втрачатимете близько 10 літрів води.

10. Якщо ваш кран протікає – ви втрачаєте до 500 літрів води за добу. Якщо витікає гаряча вода – ви ще й марно витрачаєте газ, який іде на її підігрівання!

11. Приймайте душ замість ванни. Таким чином ви зекономите 60 % води. 140-160 літрів витрачається на ванну та 30-50 літрів на прийняття п’ятихвилинного душу.

12. Прасуйте спочатку речі, які потребують мінімальної температури.

13. Замініть проводку. Старі проводки зношуються і згодом споживають більше електрики. Нова проводка – це знижене енергоспоживання і впевненість у власній безпеці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

7 корисних Лайфхаків для господині: чистота і порядок в будинку

Як обрати шпалери для фарбування?

переглядів: 563

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>Інші публікації у розділі:

// 06.12.2018
<a href='/Info/?id=96857' >Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення</a>

Чи можна класти лінолеум на лінолеум: пошук правильного рішення (переглядів: 253)

Лінолеум - найпопулярніше покриття для підлоги. Одна з головних його переваг - простота в укладанні і демонтажі. Його заміну можна легко зробити самостійно, володіючи мінімумом будівельних навичок, маючи невелику кількість інструментів. Коли мова йде про заміну покриття, то виникає логічне запитання: чи можна класти лінолеум на лінолеум.
// 05.12.2018
<a href='/Info/?id=96819' > Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній?</a>

Які матеріали використовувати для оформлення стін у ванній? (переглядів: 248)

Плитка у ванній - не єдиний хороший матеріал для облицювання мокрих стін і підлоги. Є матеріали, які здатні замінити традиційний кахель.
// 16.11.2018
<a href='/Info/?id=96287' >Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома?</a>

Як захистити квартиру від злодіїв, поки вас немає вдома? (переглядів: 491)

Крадіжки в квартирах і будинках зовсім не рідкість. В Україні в минулому році поліція офіційно зареєструвала більше 22 тисяч квартирних пограбувань. Як захистити будинок від злодіїв?
// 14.11.2018
<a href='/Info/?id=94892' >Як зберегти тепло в будинку?</a>

Як зберегти тепло в будинку? (переглядів: 1595)

Похолодало і ви дістали обігрівачі? Тоді, дізнайтеся зберегти тепло в квартирі і будинку до настання сезону опалення і як заощадити гроші, коли батареї будуть гарячими.