rivne1.tv / Проекти / Перший розважальний /
// 04.11.2017

теги: книги, психологія

ТОП-5 кращих книг з психології

ТОП-5 кращих книг з психології Вчені протягом століть вивчають, як працює людський мозок. Окрім нейробіології — науки, яка тільки частково зачіпає це питання, саме психологія проливає світло на процеси, що керують людською психікою. І погодьтеся, доволі цікаво знати, що відбувається в головах інших людей — це наче читати думки інших, мати суперздатність передбачати дії, реакції людей. Пропонуємо вам Топ-5 захопливих книг, які, подібно до скальпеля хірурга, відкривають перед вами виворіт людських відносин.

1. «СЕКРЕТИ ЩАСЛИВИХ СІМЕЙ. ЧОЛОВІЧИЙ ПОГЛЯД», БРЮСТ ФЕЙЛЕР

Рано чи пізно, проблеми виникають у всіх сім’ях. Якщо ви вважаєте інакше, значить ви вже прочитали книгу Брюса Фейлера і криза минула не помітно для вас. Головне в цьому виданні — багатий досвід, який систематизував практикуючий сімейний психолог. Брюс Фейлер з’ясував закономірності, які призводять до утворення щасливої родини, де конфлікти вирішуються шляхом компромісу.

2. «ПСИХОЛОГІЯ БРЕХНІ. ОБДУРИ МЕНЕ, ЯКЩО ЗМОЖЕШ», ПОЛ ЕКМАН

«Усі брешуть!» — казав доктор Хаус. І ви, шановний читачу, брешете, в середньому, три рази під час розмови, навіть не помічаючи цього. Так стверджує психолог Пол Екман, який знає про брехню все.

Не беруся стверджувати, що ваше життя стане щасливішим, якщо ви навчитеся розпізнавати, коли людина приховує правду, або свідомо спотворює її. Спершу все ж задумайтесь, чи дійсно ви хочете читати справжні емоції та думки на обличчях людей, наче це відкрита книга. І якщо все ж відповідь позитивна, замовляйте книгу «Психологія брехні. Обдури мене, якщо зможеш» прямо зараз. RXY5YRZYUE

3. «ПСИХОЛОГІЯ ВПЛИВУ. ПЕРЕКОНУЙ, ВПЛИВАЙ, ЗАХИЩАЙ» (5-Е ВИД), РОБЕРТ ЧАЛДІНІ

Ми маніпулюємо і нами маніпулюють. Тут все чесно. Ми не примушуємо, не залякуємо: людина хоче зробити те, що нам потрібно і кожен залишається задоволений. Чи ж наша вина в тому, що більшість людей хочуть бути виконавцями. Примусьте їх наказувати і вони будуть нещасні.

Проте вибір є завжди. Ось і ви зараз вибираєте що краще: виконувати чиюсь волю, або купити книгу Роберта Чалдіні. Зробіть так, щоб люди говорили вам: “так!”

4. «ВАЖЛИВІ РОКИ. ЧОМУ НЕ ВАРТО ВІДКЛАДАТИ ЖИТТЯ НА ПОТІМ», МЕГ ДЖЕЙ

Ваш вік варіюється від 20 до 30 років? Тоді час діяти! Саме в цей період, стверджує доктор психологи Мег Джей, ви можете досягти більше, ніж за всі останні і прожиті роки.

Якщо ви молода людина, яка бере від життя все і не втрачає жодної цінної можливості, то автор пропонує вам різні методики і інструменти, які матимуть масштабний вплив на ваш світогляд.

5. «МАГІЧНЕ ПРИБИРАННЯ. ЯПОНСЬКИЙ МЕТОД НАВЕДЕННЯ ПОРЯДКУ ВДОМА ТА В ЖИТТІ», МАРІ КОНДО

Ви втомилися від гір сміття і безладу у себе вдома? Постійно розкидані речі дітей чи коханого? Тоді мила леді, автор Марі Кондо пропонує вам свою теорію, яка допоможе позбутись непотрібних речей. Мері надає унікальний метод зберігання речей, який стане вам в нагоді та значно спростить ваш побут.

ДЖЕРЕЛО


Ми в соціальних мережах: ФБ Інстаграм

Читай також:

Використовуй час правильно: 20 корисних програм та додатків

П'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру

Електронна пошта під контролем: 10 корисних правил

переглядів: 504

<< попередній матеріал    список    наступний матеріал >>


Додати коментар
avatar Ваше ім'я

Email (при потребі, не публікується)

Tекст коментаря

CAPTCHA Image
інша картинка
Введіть набір цифр з картинки

`

Переконайтесь, що ваше повідомлення не порушує норм моралі та правил коментування на сайті

Інші публікації у розділі:

// 04.11.2017
<a href='/Info/?id=83238' >П'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру</a>

П'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру (переглядів: 697)

Американські HR-фахівці назвали п'ять помилок поведінки в соцмережах, які згубно впливають на кар'єру. Сучасні технології вже давно стерли межі між роботою та особистим життям, й іноді те, що люди постять в соціальних мережах може безпосередньо впливати на кар'єру. Напевно багато хто стикався з тим, що роботодавці просять посилання на акаунти до або після співбесіди, щоб краще дізнатися про кандидата. Але мало хто замислюється про своїй сторінки і здійснює ряд помилок, які шкодять іміджу та зменшують шанси на працевлаштування.
// 04.11.2017
<a href='/Info/?id=80378' >Використовуй час правильно:  20  корисних програм та додатків </a>

Використовуй час правильно: 20 корисних програм та додатків (переглядів: 1273)

Яким би фантастичним нам не здавався фільм “Час”, але якщо глянути його “між рядків”, то давня приказка “час – це гроші” набуває змісту, переконуючи нас в тому, що ми насправді розплачуємось власним часом за все, що відбувається в нашому житті і тільки від вас залежить змарнуємо ми його на дурниці чи використаємо на те, що для нас важливе та цінне. Кожному виділено однакову кількість годин в добі, проте часто одні дивуються, як інші встигають все, а інші в цей час без роздумів стрімголов рухаються до своїх цілей. Мистецтво керувати своїм часом називається тайм-менеджментом.
// 18.10.2017
<a href='/Info/?id=85236' >Поради двадцятирічним: як не упустити найкращий час </a>

Поради двадцятирічним: як не упустити найкращий час (переглядів: 520)

У віці 20 років критично важливо знайти баланс між короткостроковою і довгостроковою перспективою.
// 02.06.2017
<a href='/Info/?id=82033' >Електронна пошта під контролем: 10 корисних правил </a>

Електронна пошта під контролем: 10 корисних правил (переглядів: 751)

Не знаю, як для вас, а для мене порядок у електронній пошті означає порядок в роботі та в голові. Якщо організація мейлів дається вам непросто, то ця стаття для вас, бо її мета – допомогти вам навести лад у електронній скриньці та підтримувати її у порядку, використовуючи правильний підхід до роботи з поштою. Для цього достатньо дотримуватись наступних 10 правил.