Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рослини-обереги, які захищають від бід та нещастя

Рослини-обереги, які захищають від бід та нещастя

Не лише підкова над дверима і червона нитка на зап’ясті можуть приносити удачу та захищати від біди, також і рослини мають свої певні «магічні» властивості.

 Як самі звичні для вас рослини можуть уберегти від пристріту і притягнути удачу і щастя у ваш будинок?

Мак - один з найсильніших квіток-оберегів, який ще наші предки використовували від відьом, вампірів і всякої нечисті. Щоб захистити свій будинок від нечистих сил, мак садили в кожному саду, але найсильнішим оберегом є саме мак-самосів. Якщо така рослина з'явилася у вашому домі - це на щастя і знищувати його не можна ні в якому разі.

Дуб символізує могутню силу, в усі часи воїнам, які вирушали на війну, в кишеню клали шматочок дубової кори, вважалося, що це додасть їм мужності, хоробрості і неймовірної сили. Але є одна умова, щоб дуб "поділився" своєю силою, потрібно бути справедливим і не робити людям зла.

Читайте також: 7 кімнатних рослин для залучення сімейного щастя та благополуччя

Папороть. Всі знають про квітку папороті, яку шукають в Купальську ніч, щоб виконати найзаповітніше бажання, але, на жаль, це не більше ніж красива казка, так як папороть не цвіте. А ось сухі листочки папороті здатні захистити від пристріту, зміцнити здоров'я і посприяти матеріальному благополуччю. Наповніть їм невеликий тканинний мішечок і носіть завжди в кишені.

Часник. Ви напевно бачили у фільмі, як часником відлякують всяку нечисть і злих духів, і це неспроста. Часник дійсно володіє магічними і захисними властивостями, не дарма у наших предків біля вхідних дверей висіла коса з часнику, а в кишені завжди був висушений зубчик - вони вірили, що це вбереже їх від перевертнів.

М'ята. Сильний аромат м'яти не тільки відлякує злих духів, але і притягує в будинок успіх і багатство, тому наші предки так цінували цю траву: носили в ладанках, зберігали разом з грошима і фарбували соковитою зеленню хати.

Читайте також: Обереги для спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя

Кріп - це не тільки одна з улюблених спецій кожної господині, але і найсильніший оберіг. Якщо над вхідними дверима повісити пучок цієї пряної трави, то людина з поганими думками не зможе переступити поріг будинку. Раніше мами зашивали гілочки кропу під підкладку дитячого одягу, щоб уберегти їх від пристріту і поганих людей.

Калина - найпотужніший оберіг від пристріту, саме тому раніше калина росла перед кожним будинком. Раніше молоді дівчата поливали калиновим настоєм дорогу по якій йшов коханий, щоб його почуття не згасли, а стали ще сильніше.

Звіробій не тільки корисний для здоров'я, він ще володіє і магічними властивостями. Наприклад, якщо молода дівчина покладе гілочку цієї рослини в кишеню, то не знатиме відбою від залицяльників. Крім того, звіробій захищає від лихого ока, не дарма раніше в колиску до немовляти обов'язково клали гілочку звіробою.

Читайте також: 5 подарунків, які не можна дарувати та приймати

Акація. Запах акації є джерелом позитивної енергії та гарного настрою, але не тільки. Пари, які мріють про дітей, можуть покласти гілочку акації під подушку, вважається, що ця рослина допоможе позбутися від безпліддя і незабаром відчути радість материнства.

Клевер здавна вважався рослиною, яка здатна захистити від хвороб душі, тому люди, які страждають розладами нервової системи завжди носили його з собою. А ще листочки конюшини завжди на удачу брали з собою в довгі походи і подорожі.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: