Новосілля - це не просто клопітка справа, а й можливість почати життя з чистого аркуша, тому з цією подією пов'язано багато прикмет і повір'їв. Що потрібно знати, щоб в новому будинку оселилися радість, щастя і достаток?

 Наш будинок - наша фортеця і це дійсно так, від того, яка енергетика панує в будинку, залежить не тільки добробут і достаток сім'ї, але також і здоров'я всіх домочадців. Наші предки до переїзду на нове місце ставилися дуже серйозно, дотримувалися всіх традицій і вірили в прикмети.

Прикмети повязані з новосіллям

Кішка. Про те, що першою в новий будинок повинна зайти кішка, знають, мабуть, усі. За повір'ям, кішка повинна обійти і обнюхати все в будинку. Вважається, що кішки здатні нейтралізувати негативну енергію і приносити удачу. Там де кішка ляже, потрібно обов'язково ставити ліжко, тоді сон господарів буде здоровим і спокійним.

Читайте також: Як коти захищають будинок та його мешканців від негативної енергії

Домовик. Щоб не розгубити щастя і удачу, потрібно неодмінно забрати з собою домовика на нове місце. Для цього ввечері потрібно вимести з житла все сміття і залишити віник на видному місці, наші предки вірили, що домовик сяде на нього і разом з усіма переїде в новий будинок. На новому місці обов'язково залиште для нього частування, щоб домовик знав, що тут йому раді.

Їжа. На новому місці, в першу чергу, потрібно поїсти, тому перед тим як розкладати речі, приготуйте щось смачне і поживне. Крім того, стіл, за яким відзначають новосілля, повинен бути дуже багатим, на ньому обов'язково повинна бути випічка округлої форми.

Посуд. Часто господині в новий будинок купують новий посуд, це робиться для того, щоб випадково не принести в будинок розбитий посуд. Битий посуд збирає негативну енергію, через яку в сім'ї виникають сварки і конфлікти.

Сни. Сни на новому місці вважаються віщими, але потрібно обов'язково лягти спати до півночі, тоді у вас буде можливість зазирнути в майбутнє і дізнатися як складеться ваше життя. Вранці, вставши з ліжка, запишіть те, що вам приснилося, щоб краще зрозуміти і прочитати надіслані вам знаки.

Читайте також: Обереги для спальні, які будуть охороняти ваше сімейне щастя

Підкова. Над дверима обов'язково повісьте підкову - талісман, який приверне у ваш будинок благополуччя і успіх. А якщо увіткнути в стіну шпильку, можна захистити будинок від пристріту.

Подарунки. Запрошуючи гостей на новосілля замовте їм подарунки або попросіть подарувати щось з кухонного начиння або предметів декору, але ні в якому разі не гроші. Дарувати гроші на новосілля вважається поганою прикметою.