Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Чому не можна втрачати і носити чужі  обручки: прикмети та забобони

Чому не можна втрачати і носити чужі обручки: прикмети та забобони

Обручки - символ любові і вірності, яким подружжя обмінюється в день весілля, і з цією прикрасою пов'язано безліч прикмет і забобонів.

 В Україні, традиційно, молодята обмінюються обручками і одягають їх на безіменний палець правої руки. Вважається, що за правим плечем стоїть ангел-хранитель і буде оберігати цей союз від усяких бід і проблем. Які прикмети існують про обручки і чому їх потрібно носити дбайливо і обережно?

-          Після покупки обручок можна залити їх водою і заморозити, вважається, що такий шлюб буде міцним і щасливим.

-          Обручки у нареченого і нареченої повинні бути з одного металу і гладкі, без дорогоцінних каменів та інших елементів, тоді життя у пари буде довгим, щасливим і рівним.

-          Кільця, які дісталися від батьків або бабусь, можна залишити на пам'ять, але не надягати самим. Одягти чужі кільця - повторити долю їх власників.

-          Молоді можуть вінчатися кільцями своїх батьків, але тільки за умови, що ті відзначили вже срібне або золоте весілля.

-          В день весілля на руці нареченої не повинно бути ніяких кілець, крім обручки.

-          Ні в якому разі не можна надягати обручку на рукавичку.

-          Знайти обручку - до швидкого заміжжя або одруження, але зберігати її не варто, краще переплавити на іншу прикрасу.

-          Якщо наречений або наречена впустять обручку під час церемонії - це знак, що шлюб буде недовгим і вони розлучаться.

-          Наші предки вважали, що якщо втратити обручку, то сімейну пару або дітей чекають серйозні випробування і проблеми зі здоров'ям.

-          Якщо чоловік втратив обручку, то скоро він або піде з сім'ї, або зрадить.

-          Якщо кільце втратила дружина, то це говорить про те, що відносини в родині можуть змінитися, також можуть зіпсуватися відносини з родичами чоловіка.

-          Якщо втратити обручку незабаром після весілля, то це не обіцяє парі нічого хорошого. Якщо втратив чоловік, то висока ймовірність, що його в цьому шлюбі просто використовують.

-          Якщо втратити кільце десь в будинку, а потім знайти, то така прикмета каже про благополуччя в сім'ї.

-          Якщо один з подружжя, які перебувають багато років у шлюбі, втратив кільце, це добре! Така прикмета говорить про те, що разом з кільцем йдуть всі труднощі сімейного життя.

-          Не можна продавати або здавати в ломбард обручку, якщо ви перебуваєте в шлюбі, так ви ризикуєте "віддати" або "продати" своє сімейне щастя.

7 знахідок, які приносять удачу і щастя: прикмети та забобони

Коли не можна вінчатися? Церковний календар весіль 2019

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: