Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
7 знахідок, які приносять удачу і щастя: прикмети та забобони

7 знахідок, які приносять удачу і щастя: прикмети та забобони

Кожен з нас хоч раз в житті втрачав або знаходив якісь дрібниці. Деякі знахідки можуть накликати біду і їх ні в якому разі брати додому не варто. Інші ж, навпаки, обіцяють вам сприятливі події. Так які ж знахідки принесуть у ваш будинок удачу?

 Наші предки вважали, що знахідки - це знаки і послання від Вищих Сил і надавали їм сакральний сенс. Так, вони остерігалися таких знахідок, як натільні хрестики, шпильки і кільця, а також цуралися речей, знайдених на дорожніх перехрестях.

Знахідки, які принесуть в будинок удачу

1. Залізна підкова як знахідка обіцяє вам фінансове благополуччя і удачу. Якщо ви знайшли підкову на вулиці, обов'язково заберіть її додому і прибийте над вхідними дверима. Такий оберіг буде охороняти ваш будинок від потреби і залучати достаток і удачу.

2. Знайдена ікона говорить про те, що сам Господь благоволить вам. Якщо ви знайшли ікону, перед тим, як її взяти, потрібно перехреститися і промовити: «Боже, благослови!» Заберіть іконку додому, моліться їй і вона допоможе вам у всіх ваших добрих діяннях.

3. Старовинний ключ, знайдений вами, стане потужним оберегом будинку від злих духів. А якщо вірити прикметам, то знайдений ключ обіцяє приємні зміни у вигляді набуття нового будинку або поліпшення житлових умов.

4. Нерозмінна старовинна монета, яку вам пощастило знайти, стане потужним оберегом і грошовим талісманом, тому її слід забрати собі в будинок. І чим старіше монетка, тим сильніше вона енергетично та буде активніше залучати удачу і благополуччя у ваш будинок.

5. Робочий годинник, який справно працює, віщує вам сприятливі зміни і новий етап в житті. Але пам'ятайте: знайдений годинник носити не можна, а потрібно спробувати знайти його господаря. Якщо вам вдасться відшукати власника загубленого годинника, знайте, що Вищі Сили завжди з вами і вам судилося досягти дуже багато чого.

6. Ґудзик як знахідка обіцяє вам приємні новини. Також не варто гудзик залишати: з нього можна зробити потужний оберіг, що захищає від негативної енергії. Для цього просмикніть в нього червону нитку і зав'яжіть вузлом.

7. Знайдена пара рукавичок - до багатообіцяючого приємного знайомства, а якщо вони шкіряні - до фінансового успіху. Для незаміжньої дівчини знайти одну чоловічу рукавичку - до швидкого набуття другої половинки. Але пам'ятайте: знайдені рукавички забирати додому не можна, їх потрібно покласти або повісити вище в надії, що їх знайде власник.

Впала ікона: прикмети про ікони, які вбережуть вас від бід

5 речей в будинку, на яких найбільше мікробів і як їх очистити

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: