Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
6 кращих додатків для обробки фотографій

6 кращих додатків для обробки фотографій

Сьогодні більшість із нас мають сторінку в тій чи іншій соцмережі, і дуже важливим є фото, яке ми там розміщуємо. Але існує безліч спеціальних програм, які допоможуть зробити ваше фото гарнішим та прибрати всі недоліки.

Нижче наведені одні з найкращих програм, які допоможуть зробити ваше фото ідеальним.

Snapseed

Програма з величезною кількістю інструментів: красивими шаблонами текстів, фільтрами, можливістю працювати з деталями, обрізати, перевертати і гратися зі світлом на фото.

Facetune

Незамінний додаток для роботи з обличчям і тілом: можна зробити себе стрункішою, прибрати щоки і друге підборіддя, кола під очима, вирівняти тон особи, відбілити зуби і прибрати дрібні дефекти на одязі.

VSCO

Один з кращих редакторів зображень, коли потрібно попрацювати з налаштуваннями світла, різкості, контрасту і підібрати незвичайний хіпстерскій фільтр. Тут вони якісніші і цікавіші, ніж ті, що вбудовані в Інстаграм.

Покупки в інтернет-магазинах: як не попасти на шахраїв?

Meitu

Ця програма допомагає в роботі з портретами: крім того, що з особи можна прибрати видимі дефекти, вона допомагає збільшити очі, зменшити ніс, виправити тон шкіри, надати їй свіжості і навіть нанести на обличчя макіяж.

Afterlight

Редактор з красивими шаблонами для соцмереж: десь можна створити незвичайну картинку з надихаючим написом та іншим, тим, що люди захочуть лайкати і репостити.

HUJI

Один з наймодніших на сьогодні додатків для соцмереж, який накладає на фотографії ретро-фільтр. Вони відразу виходять ностальгічними і загадковими. Можливо, цей тренд скоро пройде, але спробувати його варто.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: