Овен У першій половині дня тобі доведеться допомогти родичам. Не варто давати порад, ґрунтуючись на особистий досвід. У другій половині дня приділи увагу своїй зовнішності і красі. Тобі потрібно переглянути свій гардероб і позбутися сірих і темних речей. Увечері вирушай у гості разом із коханою людиною.

Телець У першій половині дня тобі варто приділити увагу господарським закупівлям і придбанням. Подбай про чистоту і затишок на кухні, додавши нові предмети декору. У другій половині дня тобі варто зайнятися шопінгом і вибрати новорічні подарунки. Твій партнер потребує поради, зверни на це увагу. Увечері вирушай у клуб, щоб отримати яскраві враження.

Близнюки Сьогодні тобі варто відмовитися від важкої фізичної роботи. Займися інтер'єром та доглядом за квітами. У другій половині дня може виникнути конфлікт на грунті ревнощів. Не варто провокувати партнера і посилювати розбрат. Увечері приготуй романтичну вечерю і перша зроби крок до примирення.

Рак Вранці можуть виникнути складнощі, пов'язані з несправностями техніки. Не намагайся усунути поломку самостійно, використовуй допомогу фахівців. У другій половині дня тобі доведеться зайнятися прибиранням і наведенням порядку. Намагайся залучити на допомогу близьких. Увечері піди на концерт або в ресторан із живою музикою.

Лев У першій половині дня можуть виникнути складнощі у спілкуванні з партнером. Намагайся не згадувати минулих образ, це може ускладнити ситуацію. У другій половині дня тобі варто зайнятися своєю зовнішністю. Зроби нову зачіску і спробуй змінити свій образ. Увечері зустрінься зі старими подругами і повеселіться разом.

ДіваЦей день варто провести в спокійній і усамітненій обстановці. Виспись добре і займися тим, що приносить тобі задоволення. У другій половині дня на тебе чекає гарна звістка від старого друга. Тобі потрібно розвіятися і сходити в театр або на виставку. Увечері приділи увагу коханій людині і приготуй сюрприз.

ТерезиЦей день буде складним і емоційно нестабільним. Тобі не варто занурюватися в неприємні спогади і депресію. Вирушай на прогулянку і усамітнися, щоб заспокоїтися. У другій половині дня може виникнути конфліктна ситуація з родичами. Тобі потрібно отримати приємні емоції, щоб забути про проблеми.

СкорпіонЦей день принесе багато яскравих вражень і позитивних емоцій. Тобі не варто нічого планувати, просто довіряй обставинам і випадковостям. У другій половині дня на тебе чекає приємна зустріч зі старим другом. Покупки будуть вдалими і довго прослужать. Увечері вирушай у цікаве місце, щоб повеселитися.

Стрілець Вранці постарайся не провокувати сімейних сварок. Твій партнер потребує ніжності та уваги. Постарайся зайнятися тим, що заспокоює нервову систему. У другій половині дня не варто вирушати в галасливі місця масового скупчення людей. Увечері збери близьких за великим столом і організуй сімейну вечерю.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

КозерігУ першій половині дня на тебе чекають гарні новини від друзів. Тобі доведеться виконати кілька робочих завдань. Твої зусилля у вихідний будуть винагороджені фінансово. У другій половині дня тобі варто зайнятися вирішенням господарських питань. Увечері вирушай куди-небудь розвіятися і отримати яскраві враження.

Водолій Сьогодні тобі варто зайнятися господарством і навести порядок у підсобних приміщеннях. Зміни інтер'єр і обнови кухонний посуд і столові прибори. У другій половині дня тобі варто зайнятися доглядом за шкірою. Розпочавши дієту і очистку організму, ти отримаєш гарний результат. Увечері тобі потрібно розслабитися за допомогою масажу та водних процедур.

Риби Цей день краще провести вдома та уникати контакту з неприємними для тебе особами. Займися господарськими справами і викинь зламані речі. У другій половині дня можуть виникнути конфліктні ситуації з родичами старшого покоління. Будь терпимою і постався до критики поблажливо. Увечері запроси в гості старих друзів, яких ти цінуєш.