Овен Тобі доведеться змиритися з перешкодами, інакше виникнуть додаткові неприємності. Твої колеги об'єднають свої сили проти тебе. Намагайся перечекати напружений момент і не втручатися в конфлікт. У другій половині дня керівник допоможе тобі вирішити виниклі складності. Вільний час проведи у відокремленому й спокійному місці, щоб відновити сили.

ТелецьЦей день принесе суєту і дрібні складності. Тобі варто відволіктися від проблем і зайнятися монотонною роботою. У другій половині дня ти отримаєш важливу інформацію від керівника. Не варто обговорювати свої плани і наміри з колегами. Увечері знайди заняття, яке тебе умиротворяє і приносить задоволення.

Близнюки Вранці можуть виникнути непередбачені обставини, які порушать твої плани. Сьогодні варто утриматися від прийняття важливих рішень. Твої колеги можуть спровокувати конфлікт, уникай провокацій. У другій половині дня на тебе чекають непередбачені розтрати. Не варто сідати за кермо в темну пору доби.

Рак Перша половина дня ідеально підходить для навчання та впровадження нових технологій. Намагайся не сприймати серйозно критику на свою адресу. Тобі потрібна допомога колег для реалізації важливих починань. Примирення з опонентами принесе вигоду і прибуток. Вільний час присвяти догляду за будинком і наведенню порядку.

Лев Сьогодні твоя зовнішність має бути яскравою і бездоганною. Вирішення багатьох питань залежить від твоєї чарівності та гарного настрою. У другій половині дня твої партнери можуть спровокувати конфліктну ситуацію. Використовуй свій професійний досвід і знання, щоб вирішити проблему. Вільний час варто присвятити освоєнню нових знань.

Діва Цей день принесе багато нових контактів і корисних знайомств. Намагайся, щоб твої колеги підтримали тебе в нових починаннях. У другій половині дня на тебе чекає важлива зустріч. Не варто розраховувати на допомогу з боку, роби все самостійно. Увечері твій партнер може спровокувати сцену ревнощів, поводься спокійно.

Терези Цей день принесе удачу науковим співробітникам і вчителям. Впливова особа відзначить твої професійні заслуги. Тобі слід поговорити з керівником про поліпшення умов праці. У другій половині дня можуть виникнути проблеми з документами. Намагайся не витрачати часу на порожні балачки, дій рішуче.

Скорпіон Сьогодні вдалий день для торгівлі та початку рекламної компанії. Тобі варто докласти більше зусиль, щоб отримати потрібний фінансовий результат. У другій половині дня на тебе чекає цікаве і незвичайне знайомство. Ти отримаєш фінансове заступництво з боку впливової особи. Увечері постарайся зайнятися творчістю, яка тебе радує.

Стрілець Цей день буде напруженим і принесе ряд змін. Тобі слід дбати про свою репутацію і не робити дурних вчинків. Стосунки з керівництвом будуть напруженими, старайся контролювати свій гнів. У другій половині дня ти отримаєш пропозицію про співпрацю від конкурентів. Порадься з близькою людиною, щоб не припуститися помилки.

Козеріг Сьогодні вдалий день для нових починань і переходу на іншу роботу. Тобі протегуватиме впливова особа. Усі бюрократичні питання вирішуватимуться на твою користь. У другій половині дня ти отримаєш прибуток із додаткового джерела доходів. Увечері знайди час для духовних практик і усунення негативних блоків.

Водолій У першій половині дня тобі доведеться переробити виконану роботу. Не бійся визнавати помилки і свої недоліки. У другій половині дня можуть виникнути проблеми, пов'язані з вирішенням фінансових питань. Намагайся уникати додаткових розтрат і не позичати. Вільний час варто присвятити сім'ї та благоустрою будинку.

Риби Цей день підходить для переїздів і відряджень. Сьогодні на тебе чекає зустріч із цікавою творчою особою. Говори те, що думаєш, і в тебе все вийде. У другій половині дня можуть виникнути складнощі, пов'язані з проблемами родичів. Тобі слід приділити увагу своєму здоров'ю і правильному харчуванню.