Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Сьогодні обставини можуть не раз пожартувати над упевненістю Овнів у своїй правоті і невразливості. Можливо дорожня пригода, бюрократична тяганина, зіткнення з некомпетентністю, шахрайством. Ризик опинитися в двозначній ситуації вище, якщо ви на чужій території, в незнайомих умовах, «граєте наосліп», обмежені в можливостях в силу хвороби чи інших причин, а також, якщо ви недбалі, недбало ставитесь до здоров'я, майна, обов'язків. Не варто ініціювати важливі справи.

Тельцям зірки радять подвоїти пильність і проявляти акуратність навіть у знайомих справах. Сьогодні в кожному перевіреному сценарії можуть виникнути неузгодженості, що ускладнюють отримання результату. День може спокушати зайвим оптимізмом, неуважністю, необґрунтованою вірою в людей чи щасливий випадок. У будь-якому занятті краще забаритися, ніж поспішити. В неприємностях буде мало вашої провини: імовірніше збій у програмі, похибка в системі, чужа безвідповідальність, особливість середовища.

Близнюкам варто приготуватися до затримок та інших перешкод. Сьогодні може погано вдаватися навіть знайома робота, зростає ризик поранитися, посваритися з оточенням, стати жертвою омани, допустити прикру помилку в розрахунках або інший промах. Щоб дрібні непорозуміння не перетворилися на великі, важливо вчасно зупинитися, поки не накопичилася критична маса помилок. Небажано активно співпрацювати, укладати договори будь-якого роду: вас можуть випадково або навмисно обдурити.

Раків може чекати серія дрібних невдач в ході поїздок, комунікацій, пошуків, а також в процесі лікування хвороб, практичного навчання, виконання службових обов'язків. Серед ускладнень можуть значитися дорожні непорозуміння, запізнення, суперечки з колегами або клієнтами. Може бути складно вчасно з'ясувати правду, оформити документ, отримати замовлену послугу. Можливий ланцюжок клопоту у зв'язку з утриманням домашніх вихованців. Не рекомендується шукати роботу, вибирати лікаря, консультанта, тренера.

Левам зірки радять не нехтувати превентивними заходами безпеки. Страховка буде особливо корисна у справах, пов'язаних з фінансами, матеріальними цінностями, платіжними та обмінними операціями, ремонтними роботами, медичними послугами, а також у сферах, що зачіпають інтереси дітей. Краще відмовитися від спокуси починань: є ризик прорахуватися, не помітити очевидного. Ланцюжок ускладнень може торкнутися навіть тих областей, де ви розробили ідеальну схему і звикли до своєї невразливості.

Цей день виставляє активності Дів об'єктивні межі, змушує стримувати пориви почуттів, коригувати ділову політику і побутову активність. В якості обмежувача вашої волі може виступити комплекс правил і стандартів, звід законів, офіційний договір. Особисту ініціативу доведеться узгодити з сімейною традицією, професійними вимогами, територіальними кордонами. Можливо, доведеться рахуватися з морально-етичними міркуваннями, думкою старших людей або авторитетних персон.

Сьогодні Терези володіють хорошими потенційними можливостями, але частина з них доступна лише в теорії. Не всі двері будуть розчинятися перед вами автоматично, не завжди ваша поява буде супроводжувати духовий оркестр, червона доріжка і вибух оплесків. У деяких випадках, доведеться бути скромніше, шукати обхідний шлях, долати труднощі в дорозі і бюрократичні перепони. Ви можете відхилити цікава пропозиція у зв'язку із станом здоров'я, зайнятістю або браком чогось потрібного.

Скорпіонам варто акуратно вести платіжні і обмінні операції, критичніше ставитися до ділових пропозицій. Сьогодні добре зайнятися питаннями економії і безпеки, мінімізацією ризиків. Не варто ризикувати накопиченнями і вкладеннями, віддавати за безцінь раритети. Необхідна далекоглядність при розробці програм тривалого співробітництва та цільового фінансування. Можливий інтерес до ремонту і реставрації речей. В особисті відносини може втрутитися морально-етичний нюанс або сувора «проза життя».

Стрільців може чекати випробування на відповідальність і далекоглядність, а при підпорядкованому становищі в ієрархії – на старанність. Це не найлегший день, дорога до зірок буде вкритий тернами. Бажано виконати обов'язок, перетерпіти біль, з'ясувати правду. Спроба піти від вантажу турбот, неприємної процедури, контакту з начальством і інстанціями може увінчатися успіхом, але є ризик запустити ланцюг періодичних ускладнень на майбутнє. При проблемах зі здоров'ям, не варто відкладати візит до лікаря.

День підриває впевненість Козерогів в собі і в інших людях, що створює фон для зростання побоювань, вчинення дрібних і великих промахів. Можливо, вас щось деморалізує або дезорієнтує. Не виключено загострення колишніх страхів, підвищення помисливості, в зв'язку з несприятливими подіями або погіршенням самопочуття. Не рекомендується проявляти ініціативу і будувати плани, краще зайнятися усуненням помилок або з'ясування правди. Не варто залишати без уваги недоліковані запальні процеси.

Водоліям не завадить частка скепсису, вміння не ідеалізувати реальний стан справ. День допомагає розкрити чергову серію недоліків, заглянути «за куліси» цікавить явища, підходить для діагностики хвороб, кадрової чистки. Недогляду та порушення можуть бути виявлені в ході зовнішньої перевірки. У відсутність претензій, критики та інтересу до вас з боку перевіряючих інстанцій, корисно прийняти аналогічні контрольні заходи самостійно, наприклад, пропустити вміст комп'ютера через антивірус.

Сьогодні Рибам легко зробити помилку, в тому числі, повторно. Це не той день, коли ваші інтереси надійно захищені. Зростає ймовірність догани, провокації, пресингу з боку окремих осіб або інстанцій. Ви можете самі піддатися одному з попередніх помилок. Не найкращий момент для вираження довіри, спроби зрозуміти і пробачити. Не варто поспішати реагувати на відгук, критику, грубий випад, погоджуватися на співпрацю, давати обіцянки, підписувати договори, відкривати доступ до своїх даних.