Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Овнам день допоможе усунути перешкоди, подолати сумніви. Удача чекає в професійній і командній діяльності, в тому числі, далеко від батьківщини. Очікується успіх у співпраці з іноземними організаціями та спільнотами, в міжнародній діяльності. Незважаючи на успішне вирішення основного питання, зберігається ймовірність зволікань з проїзними, медичними, дозвільними та іншими документами: може вимагатися час для їх перевірки, дублювання, підтвердження, візування в інстанціях.

Тельцям сьогодні допоможе дисциплінованість, може стати в нагоді досвід суворого дотримання законів і правил. Особливо важливо поважати чужі вимоги, норми і стандарти, перебуваючи на чужій території, наприклад, за кордоном, в найманому житлі. Гарантувати відсутність проблем може правильно оформлена страховка або банківський вклад, добре організована система захистів. Небажано проявляти неузгоджену ініціативу, залишати безпечне облаштоване місце. Не завадить постійний нагляд за дітьми.

Близнюкам день прояснить ситуацію в офіційних і особистих стосунках. Частина підозр виявиться марною. Події дозволять переконатися в надійності обраних людей, міцності договору, безпеки обстановки. Успіх чекає при строгому дотриманні законів і домовленостей, повазі чужих прав і дотриманні своїх обов'язків. Можливо, ви зрозумієте вигоди знаходження в системі, колективі чи партнерському тандемі, захочете відновити дружбу і співробітництво. Відповіді на деякі питання доведеться почекати.

Ракам день допоможе навести порядок на робочому місці і розставити пріоритети в розкладі, внести ясність у відносини з колегами, помічниками, безпосереднім начальством, уточнити схему надання медичних або інших послуг. Прояснення стратегічних питань буде супроводжуватися неясністю в деталях. Не виключені проблеми з довідками, наказами, інструкціями, технічними завданнями. Можуть бути відсутніми або зволікати з відповіддю потрібні люди, губитися листи і дані, переноситися поїздки і зустрічі.

Левам зірки радять зберігати цілісність думки і вірність взятому курсу, що не фіксуватися на дрібних непорозуміннях. Сьогодні скасовуються деякі перешкоди, відновлюється ясність перспектив і потрібний рівень безпеки, з'являється шанс здійснити задумане в належній якості. Додасть упевненості стабілізація в якоїсь важливої для вас сфері. Це вдалий момент для будь-яких акцій, які не потребують щільної роботи з документами, скрупульозних підрахунків, ретельного дотримання бюрократичних процедур.

Дівам зірки радять не піддаватися депресивному настрою, для чого, в першу чергу, важливо уникати неробства. Зайнятість позитивно відіб'ється на емоційному стані, фізичному та інтелектуальному тонусі. Замість безплідного жалю про недоступних можливостях і закритих шляхах, краще взяти себе в руки і зробити необхідне. Варто дотримуватися заведеного порядку, слідувати розкладом, інструкції, сімейним планам, професійному обов'язку, житловим зобов'язанням, лікарських рекомендацій.

Терезам день надає вдалу можливість для завершення важливої справи, особистими зусиллями або з чужою допомогою. Не варто боятися провалу або серйозних перешкод, так як сьогодні багато працює на ваші інтереси. Деякі завдання можуть бути вирішені за скороченою програмою, минаючи бюрократичні тонкощі. Може автоматично спрацювати перевірений сценарій співробітництва. Зіграє позитивну роль комплекс ваших колишніх праць, значний список досягнень, факт членства в будь-якої організації.

Скорпіонам зірки рекомендують розставити основні пріоритети і діяти відповідно до них. Не завадить навести порядок в речах і фінансах, прояснити глобальні плани на майбутнє і знайти необхідні для їх реалізації ресурси, чесніше розібратися в своїх професійних принципах, моральних і духовних цінностях. Ясність стратегії допоможе вам змиритися з окремими затримками і розчаруваннями, спокійніше поставитися до відстрочення розмови, дефіциту інформації, проблеми з оформленням документів.

Стрільцям день допоможе позбутися від внутрішніх сумнівів і зняти частину зовнішніх протиріч, що підвищить результативність будь-яких дій. Самодисципліна та правильна організація справ забезпечать потрібний хід подій автоматично, залишивши вам функцію контролю. При цьому залишаться питання в інформаційній або документальної частини, може намітитися повторний розмова, нарада, консультація. Важливо налаштуватися на об'єктивний аналіз, уникати двоїстої позиції, не закривати очі на неприємні нюанси.

Сьогодні Козерогами рухає почуття обов'язку або необхідності. Страх здолається дією. Стане в нагоді система внутрішніх переконань, звичка до самообмеження, вміння розраховувати в відповідальний момент тільки на себе. Енергії та позитиву додасть упевненість в законності своїх претензій, правомірності дій, гідному виборі мети або способу її досягнення. Робота на загальну ідею або на інших людей співпаде з переслідуванням прихованих особистих інтересів, що дозволить вам об'єднати свої ресурси з чужими.

Сьогодні Водоліїв мотивують і власні плани, і колективні цілі. Вдалі дії в рамках великої довгострокової програми, особливо, якщо вона підходить до свого завершення. Для багатьох представників знаку спільні інтереси і переконання можуть в черговий раз стати важливіше за особисті амбіції. Для виконання будь-якого завдання дружелюбність, вірність ідеї і консолідація зусиль виявляться кращим рішенням. Спільна акція, ідейна єдність змусять забути про емоційно забарвлених розбіжності, заздрості і ревнощів.

Рибам варто слідувати професійного, сімейного або громадянському обов'язку, дотримуватися правил,субординацію, розмов віддати перевагу ціленаправленим вчинкам. Лише на цих умовах вдасться отримати підтримку і схвалення. Особисті думки і відчуття, тонкощі взаємин можуть відійти на другий план перед обличчям об'єктивної необхідності. Сконцентруватися на поставленому завданні, а не на власних почуттях і примхах, особливо важливе, якщо попереду заключний етап складної роботи.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv