Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Овен День підходить для проведення переговорів, ділових зустрічей, примирення, відновлення справедливості. Якщо не будете лінуватися і відкладати справи в довгий ящик, зможете багато чого домогтися.

Телець Зірки пророкують успіх у справах, якщо він не стане тішити себе думками про високу кар'єрі. За вдачею ви небагатослівні, що допоможе уникнути конфліктів з людьми.

Близнюки День символізує сумнів, невпевненість у собі і своєму майбутньому. Насправді вам хочеться відповісти «ні», але ви не знаєте, як зробити, щоб з цього вийшло щось путнє.

Рак Зараз йде сприятливий період для підприємницької діяльності. Не бійтеся експериментувати. Навіть якщо ви допустите помилки, ніяких серйозних наслідків за цим не послідує.

Льву, у якого вже є «друга половинка», потрібно придивитися до її реакції на вашу поведінку. Зробивши висновки, рухайте вперед, але поки тільки подумки.

Діва) Хвороба цього дня має неясну симптоматику, але дуже добре піддається психотерапевтичних впливів. Несвоєчасне і неправильне лікування призведе до хронічної форми захворювання, тому зверніться до досвідченого фахівця.

Терези На даний момент все, що стосується професійних або соціальних питань, не буде викликати у вас ніяких труднощів. Можете планувати роботу з важливими документами і вести переговори.

Скорпіон Зірки рекомендують вирішувати минулі проблеми, які не пішли, а класично замаскувалися. Отримуючи нові знання, ви можете скоро зайняти перспективну посаду.

Стрілець Існує ймовірність появи алергічних реакцій і проблем з травленням. Уникайте гострої їжі, відмовтеся від жирного і солодкого.

Козеріг Цей день схожий на іспит, і в залежності від того, як ви здасте, будуть розвиватися подальші події. Уникайте кардинальних змін у будь-яких сферах своєї діяльності.

Водолій буде прислухатися до думки всіх навколо, що стане для нього корисним і ефективним в роботі. Від шанувальників не буде відбою, особливо, коли Водолій відвідає салон краси.

Риби Пригнічений стан деяких Риб може перерости в агресію. Потрібно вихід негативної енергетики або компенсація її позитивом.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv