Перегортаючи, красиві глянсові журнали, і вивчаючи бездоганий інтер'єр, ми заспокоюємо себе що живемо не в постановочних, а в реальних інтер'єрах, які часто далекі від яскравих картинок. Проте, якщо захотіти, то до них завжди можна максимально наблизитися. Вас швидше за все здивує, як зміниться відчуття від інтер'єру, наскільки він стане затишніший і доброзичливіший.

Наприклад, у Європі прийнято покращувати інтер'єри будинків, що виставляються на продаж, щоб показати їх потенційним покупцям в максимально вигідному світлі. Такі інтер'єри виглядають вражаюче органічними, завдяки трюкам і техніці, що вживають декоратори. Українські дизайнери теж не відстають.

1) Почніть з входу.

Інтер'єр починається з входу, будь це великий внутрішній двір і просторий хол або лише маленький передпокій. Постарайтеся створити тут затишне місце, яке зустрічатиме вас і ваших гостей.

2) Переможіть безлад.

Будьте нещадні, позбавляючись своїх речей. Якщо ви щось не використали впродовж трьох місяців — покладіть це в коробку і приберіть подалі; якщо ви не використали щось цілий рік — позбавтесь. Встановіть правило, по якому за кожну нову річ, потрібно позбавлятися від однієї старої. Відчуття втрати речі, з якою пов'язані якісь спогади швидко змінить відчуття задоволення від ладу, що збільшився.

3) Менше означає більше.

Тверезо погляньте на свої меблі. Може є щось, без чого ви прекрасно проживете? Якщо є, то краще прибрати це з інтер'єру. Не потрібно діяти радикально, але спробувати варто.

4) Змішайте разом.

Дозвольте собі переміщати меблі, картини і предмети вільно між кімнатами. Безстрашно змішуйте різні стилі, щоб отримати нові незвичайні поєднання. Але в азарті не розгубіть спільний баланс і гармонію.

5) Поклопочіться про вікна.

Не забудьте одягнути вікна красиво і практично щоб в кімнату проникало більше світла і вони доповнювали інтер'єр.

6) Більше світла.

Одна з речей, яка робить постановочні інтер'єри такими теплими і доброзичливими — це відмінне освітлення. Дуже часто, наші будинки освітлюють абсолютно неправильно. Мало світильників, світло дуже похмуре або дуже різке. Спробуйте збільшити кількість джерел світла, пограйте з різними абажурами, додайте регулювальника сили світла і поставте яскравіші лампочки.

7) Використовуйте кольори креативно.

Фарбування є найдешевшим і простішим способом додання будинку нового вигляду. Ви можете створити колірні акценти на подушках, шторах і інших предметах.

8) Перевісьте картини.

Креативно розміщені картини або предмети мистецтва краще виглядають і показують навколишній простір у вигіднішому світлі.

9) Непарна кількість предметів.

Коли доходить до детальнішого облаштування інтер'єру, непарні числа більш переважні. Наприклад, три предмети розміщені в кутах уявного трикутника виглядають цікавішими, ніж два або чотири в ряд. Також важливий масштаб, тому в групі предметів меньші мають бути спереду, більші ззаду.

10) Трохи природи усередині.

Постановочні інтер'єри практично завжди прикрашені свіжими квітами. Ви можете використовувати свіжі зрізані квіти, але їх доведеться міняти, що дорого. Або поставити декілька квіточок в горщиках чи використовувати що-небудь на зразок сухих гілок, листя і каменів.

Джерело

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Як правильно підібрати і поєднувати кольори меблів

Міні-гардеробні в квартирі [ФОТО]