Гороскоп для всіх знаків зодіаку на понеділок, 19 червня:

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам варто використовувати всі доступні комунікації, в тому числі, офіційні. День підказує, як залагодити особисті проблеми і задовольнити примхи, не завдаючи шкоди власним планам, не псуючи стосунки з потрібними людьми і інстанціями. Вдалий момент для залагодження проблем в дорозі, одержання інформаційних послуг. Можна пояснити свою позицію, легалізувати тактику, отримати дозвіл, посвідчення, рекомендацію, підтвердження, копію важливого документа, остаточно оформити права, пропуск, візу.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям зірки радять не відкладати процедуру наведення порядку на банківських рахунках, платіжних документах, використовуваних комп'ютерних програмах, базах даних, дослідних і навчальних матеріалах. Не варто нехтувати можливістю спонтанної перевірки, сканування, діагностики: занепокоєння зникне, як тільки буде обчислена причина. День вимагає системного конструктивного мислення, уміння організовувати час, допомагає знайти критичні похибки в кошторисах, розрахунках, рецепти, лекалах.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам краще не відкладати офіційні і дружні візити, а також аналітичну та іншу інтелектуальну роботу, що дозволяє розставити крапки над i». День допоможе структурувати інформацію, відсікти зайве, підвести підсумки, прикинути плани на майбутнє. У потрібну хвилину пазл складеться, можливий рада від одного або знахідка. Осяяння може відвідати вас в останню хвилину, в ході кропітких досліджень або інтенсивних переговорів. Критерієм успіху буде ясність ситуації, прозорість відносин.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам зірки рекомендують уточнити план, інструкцію, маршрут, нюанси індивідуального контракту чи усної угоди. Не завадить додаткова ясність у відносинах з лікарем, роботодавцем, учителем, учнем, або з сервісом, яким ви користуєтеся. Корисно проаналізувати і систематизувати отримані відомості, відсікти надлишкову і недостовірну інформацію. Одночасно, варто впорядкувати власні роздуми, взявши на озброєння логіку, а не емоції. Частина висновків може стати несподіваною.

Лев (24.07 - 23.08)

Леви можуть використовувати цей день для підсумкових нарад і цільових візитів, для підсумовування знань, роздумів, вражень, для оформлення документів, результатів дослідницької роботи, звіту про відрядження. Хороший момент для програмування, роботи в мережевому просторі, упорядкування та реструктуризації віддаленої листування, віртуального контенту. Можна розраховувати на підтримку в нештатній ситуації. Мить удачі спростить завдання проходження тесту, публікації матеріалів, прокладки маршруту.

Діва (24.08 - 23.09)

Дівам не варто боятися сюрпризів: сьогодні вони нетривалі і опосередковано працюють на основну мету. Можливо, події розвиватимуться швидше, ніж ви планували. Результат може бути досягнутий несподіваним шляхом, або виявитися не зовсім звичайним. Може бути стиснутий термін випробування, спрощено регламент неприємної процедури. Не виключена оригінальна знахідка. Стане в нагоді дружба з впливовою особою. Вдалий момент для перегляду планів, в стандартну схему можна на законних підставах вписати оригінальні елементи.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам варто спокійніше реагувати на чужі примхи: в цей день вони обмежені рамками закону, регламенту, договору або іншої системи. Опоненти непередбачувані і цілком здатні несподівано перейти на вашу сторону. Може представитися зручний випадок для закінчення подорожі, узаконення відносин, припинення досліджень або спорів, для остаточного розподілу партнерських прав і обов'язків. Крапку в довгій історії може поставити дружній відгук, новий факт, об'єктивне незалежне судження.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам варто систематизувати розрізнені знання і враження, перетворивши їх в чітку інструкцію для подальших дій. При цьому може знадобитися не тільки власний безцінний досвід, але і плід колективної роботи. Це підходящий момент для оновлення службових інструкцій, систем та програм, для узагальнення та структурування знань у галузі науки, техніки, освіти, медицини, досвіду у сфері професійних та інших комунікацій. Заслуговує уваги тема безпеки, страховки, гарантій.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Сьогодні щасливий випадок дозволить Стрільцям коректно вийти з делікатної ситуації, не впустивши гідності. Може з'явитися вдалий привід для завершення переговорів, припинення дискусії, переведення відносин на інший рівень. Прискорити і одночасно оптимізувати перебіг подій може неординарний фактор, унікальне відкриття. Не виключено раптове осяяння, поява незаперечного аргументу з несподіваного джерела. Може зіграти роль один з ваших талантів, втручання друзів, турбота про дітей.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам зірки підказують, що сьогодні не найкращий день для компромісу. Належить проаналізувати наявні факти і прийняти єдино вірне, в даний момент, рішення. Подібної процедури може вимагати житлова ситуація, родинна обстановка, доля близької істоти, стан здоров'я, який-небудь базовий проект. Найбільш чесним і сміливим у сформованій ситуації виявиться ваш внутрішній голос, але не виключено, що ви одночасно отримаєте правильний рада з боку: у друзів, вдома, в Мережі.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям сьогодні не складе праці раціонально використовувати час, знання, контакти, випали шанси, особисті таланти. Буде нескладно підібрати відповідні слова, опинитися в потрібному місці в призначену годину. Продуктивний день для мережевого спілкування, незвичайного хобі, а також для інтелектуальної роботи, наприклад, програмування, наукових досліджень. Добре займатися звітністю, підбиттям підсумків, оновленням пакета документів, структуризацією баз даних, оптимізувати засоби зв'язку та навігації.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам зірки радять заново навести ясність у планах, а також у побуті, документи, бюджет. Щоб звільнити місце для нового, необхідно неупереджено оцінити стан речей, позбутися від усього зайвого, неякісного, неперспективного, морально застарілого. Оптимізація особистого багажу вдвічі корисна перед реконструкцією або передачею справ, переїздом, незворотних рішенням або подією. Експерименти виправдані лише в тому разі, якщо вони продумані, не порушують сформований оптимальний баланс.