Що ж віщують зорі у день сьогоднішній для усіх знаків зодіаку, читайте далі:

Для Овнів найбільш продуктивним періодом доби стане вечір. Першу частину дня багатьом представникам знаку доведеться провести в очікуванні імпульсу для дій або формування обставин, придатних для реалізації бажань. Можливо, вам доведеться залишитися вдома. Щоб час не пропадало дарма, можна зайнятися службової рутиною або нескладними побутовими клопотами, які легко в будь-який момент перервати без шкоди для результату. Якщо вікенд пройшов бурхливо, можна дозволити собі додаткові години відпочинку.

У першій половині дня Тельців не очікують скільки-не будь значні зміни. Не виключено, що діловий настрій і готовність до нового фронту робіт з'являться ближче до вечора. Багатьом Тельцям обставини дозволять залишитися вдома або на дачі, не поспішаючи зайнятися звичними господарськими турботами або довести до кінця цікава справа. Новий поворот подій імовірніше наприкінці дня. Можливо, вам доведеться змінити місце перебування, форму одягу або стиль поведінки, активніше зайнятися житлом, потребами дітей.

На початку дня зірки радять Близнюкам набиратися сил. Якщо ваша енергія вимагає виходу, краще зайнятися простими задачами, що не вимагають зусиль. Можна присвятити більше часу приготування смачних страв або облаштування побуту. Не завадить проінспектувати бюджет, особливо, якщо недавно ви зіткнулися з активним рухом коштів, непередбаченими надходженнями або витратами. З настанням вечора ви можете знову опинитися в дорозі, зануритися у творчий або діловий процес, в чергове тренування.

Поки не настав вечір, Ракам варто скористатися моментом і трохи пожити за власним графіком. Основна частина дня дозволяє знехтувати розкладом, вибирати на свій розсуд місце, імідж, коло спілкування, рід занять. Можна діяти по настрою, не озираючись на правила і чужі думки. Не забороняється присвятити частину особистого часу сну, мріям, спогадам, перегляду фільмів. Вечір подарує креативні ідеї, додасть бадьорості. Можливі нові плани, пов'язані з шопінгом або заробітком.

Левам не варто поспішати. Почати день краще з самоти або звичного спокійного існування, зробивши основною якістю помірність. Небажано прагнути в гущу подій, претендувати на загальну увагу до своєї персони, перебувати на яскравому сонці, переїдати. Накопичена фізична і психічна енергія стане в нагоді у другій половині дня: в цей час ви опинитеся на увазі, чи отримаєте новий імпульс для дій. Не виключена поява відразу декількох різнопланових цікавих можливостей.

Для Дів день може початися з приємних очікувань, загального піднесеного настрою. Це не найвдаліші добу для нудних занять, особливо, якщо ваша уява захоплено якою-небудь цікавою перспективою, новим знайомством, незабутнім спогадом. У другій половині дня події можуть отримати продовження і новий оборот. Можливо, вам доведеться зробити вибір між звичним способом мислення і більш творчим, пожертвувати рутиною заради реалізації надихаючого задуму або незвичайного бажання.

Вранці у Терезів не виключені великі амбіції, однак сил і можливостей для їх задоволення буде не так вже й багато. Причиною може стати перевтома, перенасиченість емоціями. Можливі хвилини роздратування у зв'язку з домашніми справами, спілкуванням з друзями. Може вимагатися відновлення після суперництва. Найбільш вразливі Ваги будуть мати потребу у відпочинку і «перезавантаження». Вечір подарує нові сили і потрібні умови для подальших дій, це найбільш слушний момент для будь-якої ініціативи.

Ранок подарує Скорпіонам заряд оптимізму, віри і натхнення, якого з лишком вистачить на весь день. Не варто відмовлятися від зайвого джерела емоційної або моральної підтримки, особливо, якщо ви в ній по-справжньому потребуєте. Новий ривок краще відкласти до вечора. У другій половині дня сформуються відповідні умови для активності, демонстрації досягнень або потенціалу. Можливо, вас почне керувати честолюбство, бажання будь-якою ціною домогтися перемоги або завоювати бажаний приз.

Стрільцям аж до вечора буде складно керувати почуттями. Надмірно гостра і бурхлива реакція можлива навіть на цілком позитивні події. У цей час не варто що-не будь робити, так як дії можуть бути продиктовані капризом, а не тверезим розрахунком. Родинні узи, спогади або любовні примхи можуть здатися більш сильним аргументом, ніж вірність ідеї, дружба, професійний обов'язок. Вечір поверне вам рівновагу, знизить напруження пристрастей і знову розставить належним чином всі акценти.

У першій половині дня Козерогам доведеться орієнтуватися на своє оточення або на зовнішній хід подій. При цьому зірки не радять приймати на віру все без винятку, піддаватися загальному ажіотажу або інших масових тенденцій. В особистих стосунках не завадить зробити знижку на свою або чужу чутливість, особливо, якщо у спілки є складна довга передісторія. В кінці дня не варто що-небудь робити, поки ви не досягнете зібраності і граничної концентрації на поставленому завданні.

Водоліям зірки не радять поспішати з ініціативою. Будь-які кроки, особливо важливі і незворотні, рекомендується перенести на другу половину дня. В цей час буде простіше знайти підходящого партнера, відновити вдале співробітництво, справити потрібне враження на певну публіку, уточнити свою роль. Вранці не завадить дбайливе ставлення до свого здоров'я, буде доречним додаткову увагу до будинку і потреб близьких. Якщо на вечір заплановано відповідальний захід, корисний повний відпочинок.

У першій половині дня Риби можуть довіритися ходу подій або чуттю, вільно плисти за течією. Якщо недавні події залишили у вашій пам'яті яскравий слід, буде час відновити рівновагу, повернутися до більш спокійного розміреного ритму життя. Події другої половини дня закличуть до дисципліни і терпінню. Знову стане актуальним повернення до суворого розпорядку, програмних заходів. Рибам, у яких є діти, зірки радять застосовувати батьківський авторитет в м'якій формі, наприклад, ігровий.