Що ж віщують зорі у вівторок для усіх знаків зодіаку, читайте далі:

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НАШІ НОВИНИ У Telegram: Rivne1.tv

Овнів день провокує на підвищену сенситивність, вразливість, гру уяви. Протягом доби може наростати прірва між вашими словами і почуттями: чим глибше і гостріше переживання, тим складніше буде їх висловити. Зросте значимість мови невербальних контактів, наприклад, поглядів чи жестів. Можливі невдачі при поверхневому спілкуванні. Найкраще вас зрозуміють люди, які перебувають з вами на одній емоційній хвилі. Не самий вдалий момент для ділових переговорів і укладання угод.

Перш ніж займати ту чи іншу позицію, Тельцям корисно придивитися до свого оточення, відчути нюанси обстановки або загальну атмосферу ситуації. Заяви співрозмовників сьогодні потребують перевірки: не виключено, що мовою у вашого опонента одне, а на думці інше. У близьких стосунках важливо розуміти без слів душевні рухи партнера, знати або вгадувати його дійсні потреби. Рекомендується відкласти до більш вдалого часу важливі спільні починання та індивідуальні ініціативи.

Близнюкам варто тимчасово знизити активність. Вибираючи рід занять, обстановку, одяг, спорядження, стиль харчування, бажано взяти до уваги своє самопочуття, не варто перевантажувати вразливі точки і системи організму. У спілкуванні сьогодні не все лежить на поверхні, для розпізнавання чужих мотивів вам може знадобитися чуття або знання психології. Щоб успішно взаємодіяти з домашніми вихованцями, важливо налагодити з ними «внутрішній контакт». Можливі складнощі з наданням або пошуком послуг.

Сьогодні у Раків загострюється природна інтуїція, посилюється потреба у зовнішній емоційної гармонії і внутрішньому світі. Не виключено тимчасово зниження товариськості, аж до потреби побути на самоті. Можливий тимчасова відмова від честолюбних устремлінь і стомлюючої роботи на користь звичних занять, наприклад, старовинного хобі. Цілющий вплив можуть надати захоплення, пов'язані з музикою, кіно, фотографією, можливий підвищений інтерес до магії, еротики, криміналістиці.

У Левів сьогодні на першому місці приватне життя. Може придбати додаткову важливість домашнє справу або власний внутрішній світ. Великий вплив матиме психологічна атмосфера, що панує в сім'ї. Відносини з батьками стануть підтримкою, якщо ви з ними в злагоді, і доставлять ряд неприємних хвилин, якщо вам не вдається знайти з ними спільну мову. У справах сердечних зросте потреба в довірі. Бажано скоротити зовнішню активність, відкласти необов'язкові роз'їзди і візити, зустрічі з друзями.

Цей день схиляє Дів до підвищеної вразливості. Зросте чутливість до будь-яких подій в близькому оточенні. Можливі інтригуючі події в коротких поїздках. Не виключені ностальгічні мотиви. Багато Діви інстинктивно віддадуть перевагу залишатися спостерігачами подій, а не ставати їх безпосередніми активними учасниками. Бажано відкласти ділові переговори: вірній оцінці ситуації і правильним діям може перешкодити зайва підозрілість, сентиментальність, інертність.

Терезам варто врахувати поточне матеріальне становище. Може виявитися важливим наявність коштів, або прямого доступу до них. Небажано псувати стосунки з тими, від кого залежить ваше добробут. Рекомендується почекати з відповідальними покупками, вас може непомітно відвести в сторону непрохана емоційність, сентиментальність. Не завадить тимчасове усамітнення або скорочення кола контактів, особливо, якщо в останні дні ви багато спілкувалися з людьми або відчували великі інформаційні навантаження.

У Скорпіонів сьогодні гостре чуття, але його не завжди вдасться спрямувати в корисне русло. День не сприяє концентрації уваги, єдності думок і почуттів, можливий відхід у мрії, сни, музику, еротичні фантазії. У деяких Скорпіонів посилиться здатність до телепатії, ясновидіння. Варто відрізняти значиму інформацію, отриману таким шляхом, від простої гри уяви. Небажано ділитися своїми здогадками і відчуттями з випадковими людьми: не виключено, що вас не почують, або невірно зрозуміють.

Цей день може зробити Стрільців менш комунікабельними і більш вразливими. Логічне мислення тимчасово здасть позиції під натиском спогадів або фантазій. Обстановка не розташовує до відвертості, може бути важко побачити повну і ясну картину подій. Варто скасувати заходи, в яких ви повинні бути на виду, несете особисту відповідальність, граєте центральну роль. Небажано займатися справами, які вимагають ювелірної точності, підвищеної концентрації уваги, швидкої реакції.

Сьогодні Козерогам навряд чи вдасться розвинути бурхливу активність. Цей день не сприяє концентрації думки і волі, дає мало стимулів для конкретних зусиль. Події можуть йти по інерції. Замість боротьби з обставинами, можливий спокуса піти по шляху найменшого опору – наприклад, піти в мрії замість вирішення конкретних завдань. На перший план можуть вийти такі риси, як чуттєвість, проникливість, ранимість. Не виключено бажання зануритися в минуле, наприклад, послухати музику забуту.

Водоліям не варто вирішувати серйозні питання, брати на себе важливі зобов'язання. Хід подій може залежати від вашого або чужого настрою, а також від неясних вам причин, які не піддаються раціональному аналізу. Може стати актуальним тісна взаємодія з сім'єю або з одним з батьків. У вас або оточуючих не виключена підвищена недовірливість, схильність пояснювати очевидні речі містичними причинами. Зростає ймовірність тимчасово опинитися у владі неподолані психологічних комплексів.

Для більшості Риб тенденції цього дня благодатні, так як дозволяють знизити темп і повернутися до зручного способу життя. Вибір тих чи інших дій може виявитися цілком обумовлений внутрішнім чуттям, особистими примхами. Багато представники знаку зможуть дозволити собі відвертий ескапізм, особливо, якщо навколишня дійсність їх не влаштовує, стомлює або боляче ранить. Тимчасовий відхід у віртуальний світ виявиться прекрасним терапевтичним засобом, якщо ви не станете їм зловживати.