Гороскоп на сьогодні, день суботи, для усіх знаків зодіаку:

Для Овнів нинішній уїк-енд може поповнитись новими господарськими клопотами. Областю інтересів може стати шопінг, приготування їжі, поповнення запасів продуктів, медикаментів, запчастин і деталей. Не виключено, що доведеться провести частину часу в гаражі, майстерні, на складі, активніше зайнятися доглядом за домашнім вихованцем або його вихованням, дресируванням. Може змінитися загальний підхід до організації повсякденного існування, до розпорядку дня, режиму харчування, джерела заробітку.

День гармонійний для працьовитих практичних Тельців «класичного» типу, в будь-яку годину дня і в будь-якій ситуації готових до наполегливої праці. Це вдалий момент для привнесення в своє життя корисних змін, пов'язаних з особистими звичками, харчуванням, побутом. Можна зайнятися відновленням фізичних і енергетичних ресурсів, згадати навички поводження з інструментами, технікою. Корисні фітнес, масаж. Для лінивих повільних Биків хорошим стимулом буде необхідність займатися домашнім вихованцем.

У ці вихідні багатьом Близнюкам доведеться згадати про побут, житло, сімейні обов'язки. Не виключено, що вам доведеться розгрібати накопичилися господарські справи, займатися прибиранням або запасами, відвідувати батьків, комусь допомагати, за кимось доглядати. Може зажадати більш міцної матеріальної бази ваше хобі. Деякі Близнюки візьмуть на себе частину чужих турбот. Близнюки, одержимі почуттям боргу, можуть забути про своє право на відпочинок, продовжити вести бізнес або чергувати на місці служби.

Практичним Ракам сьогодні ніщо не заважає залишатися романтиками в душі, вірними своїй ідеї. День дозволяє поєднати приємне з корисним, знайшовши друзів за інтересами, або встановивши з ними більш тісний контакт. Не варто планувати на ці вихідні суто романтичні заходи. Можна з користю провести час в автосервісі, на кулінарному або кінологічному форумі, провести рейд по господарських магазинах. У художніх захоплення будуть відігравати особливу роль технічні сторони, «секрети майстерності».

У Левів може з'явитися нова практична мета, а з нею і новий привід для занепокоєння. Можливо, ви зважитеся на покупку, яку відкладали, на дороге подорож, або задумаєте захід, що вимагає вкладення коштів. Реалізація бажання може залежати від платоспроможності. Варто уточнити стан особистих ресурсів: на виконання наміри вплине не тільки розмір заробітку, але й кредитна історія, свобода від фінансової кабали, вміння грамотно поводитися з фінансовими інструментами.

Вчинки Дів стають більш практичними, що позитивно впливає на результат будь-якого задуманого заходу. Ситуація дозволяє повернутися до знайомих маршрутах і занять, «годують» професіями, прибутковому справі. Можна зробити крок до пожвавлення співпраці, оптимізації та розширення бізнесу. Може стати в нагоді знання ринку, фінансове чуття, ювелірне володіння класичним інструментарієм і корисними навичками. Обіцяють успіх ділові поїздки. Непогано переноситися помірні фізичні навантаження.

Терезам не варто планувати на ці вихідні важливий захід, вирішуватися на відповідальний крок. Вам може бути важко контролювати хід подій і спрямовувати його в потрібне русло. Зокрема, можливі непрості моменти в зв'язку з фінансами і майном. Є сенс залишитися в тіні і делегувати ініціативу надійного партнера: швидше за все, він виявиться практичніше вас. Краще утриматися від нових кредитів. Варто взяти невеликий подарунок, дрібну послугу, а от від дорогих знаків уваги краще відмовитися.

Скорпіонам ці вихідні допоможуть адаптуватися до змін у навколишньому середовищі або до своєї власної нової ролі. Щоб уникнути загострення відносин, вам належить поєднувати наполегливість і активність з дипломатичністю. Не варто без вагомої причини нагнітати атмосферу ворожнечі або конкуренції. Якщо затягнувся період погодження або розмежування інтересів, краще проявити терпіння. Якщо ініціатором подій будете не ви, то буде важливо дати правильний і своєчасний відгук на чужу поведінку.

Стрільцям потрібно звернути увагу на господарську або технічну частину справ. Можливо, вам доведеться тимчасово відкласти власні плани, щоб взяти участь в проблемах сім'ї або в налагодженні якого-не будь проекту, процесу. Не виключено, що при цьому виявляться марними багато хто з ваших блискучих теоретичних викладок, зате стане в нагоді знання виробничих, кулінарних або медичних технологій, звичка до кропіткої ювелірній роботі, вміння підкорятися, готовність займатися рутиною.

Для Козерогів у ці вихідні відкривається новий період, який може стати дуже продуктивним. Це вдалий момент для виправлення помилок, допущених у ході яких-не будь технічних робіт, наприклад, домашнього ремонту. Також, з'являється можливість покращити особисті відносини, компенсувавши свої недоліки очевидними і незаперечними перевагами. Крім везіння, успіху допоможуть завзятість, практичність, наполегливість, витривалість. Задумане не варто відкладати надовго, краще діяти по гарячих слідах.

Для Водоліїв може відкритися поле діяльності, пов'язане з будинком, територією, майном. Можливий інтерес до облаштування житла, виробничих і складських приміщень, гаража, майстерні. Ситуація не надто стійка, бажано прорахувати ризики. Краще уникати довгострокових вкладень, відкриття нового проекту: і фінансові, і домашні події навесні можуть розгорнутися непередбачувано. Варто дбайливіше ставитися і до власних енергетичних ресурсів, реалізація наміри може забрати багато сил.

У ці вихідні зірки не радять Рибам проявляти пряму ініціативу, але не забороняють «гнути свою лінію» обхідними шляхами. У фінансових справах, великих проектах і в любові прогрес проблематичний. Удача найімовірніше в простих нагальних справах. Нова спільна турбота допоможе зміцнити шлюбний союз. Одиноким Рибам варто прийняти дрібні послуги, включаючи технічну допомогу, від родичів, сусідів, товаришів по службі. Якщо пропонується довгострокове співробітництво, має сенс взяти час на роздуми, зважити всі варіанти.