Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Для Овнів сьогодні можуть мати значення професійні, юридичні або моральні аспекти ситуації. Зіграє роль система переконань, комплекс зобов'язань, моральний кодекс. Можливий великий інтерес до подій у світі, соціумі. Домогтися позитивного результату реально, однак перемога не дістанеться вам даром. Доведеться докласти зусилля, проявити кмітливість, витримку, винахідливість. Якщо чаша вашого або чужого терпіння переповнилася, день може стати «початком кінця», передвісником звільнення.

Тельцям зірки радять поставити на перше місце питання, пов'язані з відповідальністю і безпекою. Якщо ви не впевнені в собі, вам не вселяють довіри люди і обставини, краще не відкладати заходи щодо зміцнення свого становища та запобігання можливої кризи. Варто перевірити захисту, уточнити права та обов'язки, провести діагностику проблем, переконатися в правильній роботі охоронних і сигнальних систем, у відсутності загроз здоров'ю, професійного статусу, матеріального становища.

Для Близнюків сьогодні може зіграти велику роль думку начальника, партнера, комісії, вимогливої аудиторії. Може мати значення вердикт офіційної інстанції, незалежної експертизи. Не виключено, що в очікуванні кінцевого рішення вам доведеться понервувати. Шанси на справедливий і благополучний результат справи великі, якщо зберігати витримку, спокій, доброзичливість, лояльність. Якщо склалася напружена обстановка, що не варто підкидати дров у вогонь в вигляді образи, злопам'ятности, спроб помсти.

Для Раків день може ознаменуватися суєтою. Не виключені напружені моменти в ході спілкування з колегами, персоналом, сервісною службою. Доведеться змиритися з підлеглим становищем, залежністю від інших людей, об'єктивних термінів, норм і стандартів, власного здоров'я. Можлива чергова серія оновлень вдома, в офісі, в групі за інтересами, клопоти у зв'язку з утриманням домашніх тварин. Варто серйозніше поставитися до питань профілактики захворювань, організації робочого місця та часу.

Леви можуть зіткнутися з нерівним плином справ, різноманітними відхиленнями в планах і розрахунках, додатковою порцією клопоту і занепокоєння. Неоднозначний розвиток подій може знизити вашу впевненість у собі, в інших людях або в сприятливому результаті. Зірки підказують, що у вас немає підстав хвилюватися за результат справи, так як загальний прогноз залишається сприятливим. Щоб не витрачати ресурси і нервову енергію даремно, до тимчасових проблем вам зараз краще поставитися філософськи або з гумором.

Дівам зірки радять не ігнорувати реальність, не ухилятися від відповідальності, пам'ятати про взяті зобов'язання. Ситуація вимагає дотримання календарних термінів, правових і моральних норм. Об'єктивною необхідністю можуть стати планові оновлення, а також обмеження і поступки, наприклад, територіальні. Можлива залежність від сімейних і житлових умов. Не виключено криза в подружніх відносинах або діловому партнерстві, особливо якщо мова йде про розподіл ролей, доходів або майна.

Терезам краще не ставити собі нездійсненних завдань і не вимагати цього від інших. Ситуації дня двоїсті і не раз будуть розвиватися за сценарієм «так, але ...». Опинившись в потенційно сприятливій обстановці, буде важко використовувати її можливості. Прикрі перешкоди можуть ускладнити узгодження дій, утруднити вибір. Ймовірні непорозуміння в дорозі, нестиковки у виконанні простих операцій. Не виключені проблеми при парковці, виклику аварійних служб, контакті з медичним або технічним сервісом.

Скорпіонам варто бути гранично уважними при здійсненні платежів, покупок, обмінних операцій. Це не найкращий період для нових вкладень, за винятком експериментальних. Можливо, зажадає чергової реорганізації бюджет, фінансова або житлова політика. Може потребувати додаткових витратах проект, пов'язаний з інтернет-сайтом, особистим блогом, електронними платежами, мережевий комерцією. Похибки в організації матеріальних справ можуть позначитися на вашому хобі, на ділових і особистих стосунках.

У складній обстановці Стрільцям важливо зберегти зовнішній авторитет і внутрішній стрижень. Багато що може вас дратувати, події випробують на міцність ваше терпіння або принципи. Не виключено зіткнення з підступністю близьких, з плодами своїх помилок. Вас можуть провокувати на поступки, капітуляцію, невигідний компроміс. Є ризик втратити грунт під ногами, отримати травму, пережити стрес. Утримати позиції допоможе знання прав і обов'язків, допомога друзів, може зіграти на вашу користь та фактор часу.

Козерогам важливо не втратити внутрішню впевненість. В залежності від ситуації, вирішальну роль у збереженні душевної рівноваги зіграють ваші професійні, моральні чи духовні орієнтири. Також сьогодні важливо бути оптимістом, бачити в подіях не тільки негативну, але і позитивну сторону. Незважаючи на високу ймовірність різних ускладнень, тенденції дня свідчать про подальший прогрес, сприяють оптимізації старих порядків, поступового оновлення, зцілення.

Водоліям ці добу обіцяють удачу, зміцнення особистих позицій, впевненість у завтрашньому дні. Багато Водолії будуть обгрунтовано покладатися на свій досвід, талант і харизму. Бурхливі події в світі, соціумі, професійному середовищі, колективі однодумців не варто розглядати як загрозу своїм планам. Єдина помилка, яку ви зараз можете зробити – це передчасна активність. Не варто піддаватися впливу неспокійної обстановки, краще чекати своєї години і акумулювати власні сили.

День значущий для Риб, які прагнуть до висот (кар'єри, успіху, статусу). Честолюбні цілі можуть суперечити любовним і фінансовим інтересам, комфортного життя. Варто пам'ятати, що спроба йти відразу в двох напрямках затратна і не гарантує потрібного результату. Якщо двоїстості та компромісів не уникнути, варто краще продумувати тактику. Можливі напружені стосунки із впливовими людьми, інстанціями. Якщо у ваші плани не входять скандал і розрив, бажано вчасно згладжувати будь-які конфлікти.