Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?

Як друкувати не дивлячись на клавіатуру?

Відповідь проста - легко! Всього декілька порад, які обов'язково допоможуть Вам зробити перші кроки до такого не простого виду друку як "наосліп".

1) Не дивіться на клавіатуру. Повинна працювати не зорова пам’ять, а Ваші пальці. Всю роботу тут виконує м’язова пам’ять, використовуючи тактильні відчуття пальців. Якщо пальці запам’ятають розташування клавіш, друкувати можна буде набагато простіше.

2) Тримайте руки в правильній позиції, на клавіатурі "ФІВА ОЛДЖ". Ліва рука (мізинець, безіменний, середній і вказівний) на буквах "ФІВА", права – "ОЛДЖ".

3) Великі пальці обслуговують пробіл почергово, тобто якщо останню клавішу (букву, знак у реченні) Ви натиснули лівою рукою, то і лівий великий палець натискає пробіл і навпаки. В “періоді спокою” великі пальці зависають у повітрі над клавішею пробілу.

4) Натискання клавіші проводиться найближчим пальцем, при натисканні зміщується тільки один палець, після чого він повертається в початкову позицію. Таким же чином вводяться і заголовні букви, однак при цьому мізинець вільної руки утримує затиснутою клавішу Shift.

5) Не ставте перед собою мету запам’ятати, де яка буква розташована на клавіатурі, головне – запам’ятати, яким пальцем і який рух потрібно зробити, щоб набрати потрібний символ. У своїй підсвідомості ви повинні з’єднати руху пальців з певною буквою.

6) Також Вам допоможуть спеціальні сервіси, які дозволяють друкувати наосліп онлайн.

Джерело: Інтелект

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: