Набридо сидіти за комп'ютером? Тобі варто порелаксувати або ж, навіть, розважитись. Саме для цього в IT-індустрії існують запрограмовані секрети у вигляді веселих картинок, написів, маленьких ігор. Як їх відшукати читай далі.

Google

Програмісти з Google знають, як привернути увагу аудиторії: нагадують про визначні дати і події, розробляють яскраві дудли та неодмінно вітають із днем народження усіх зареєстрованих користувачів. Але певні функції все ще залишаються поза увагою, хоча знаходяться на відстані одного кліку.

Do a barrel roll – напевно, одна із найвідоміших цікавинок пошуковика. Введи цей запит, натисни «Пошук» і спостерігай… Головне, щоб тобі не запаморочилось у голові.

Zerg Rush – якщо скористаєшся цим запитом, готуйся до нападу зграї літер «О». Цікава гра для тих, кому набрид веб-серфінг, і хто бажає трішки розвіятися.

Щоб знайти наступну цікавинку, увійди у розділ «Зображення» і набери у пошуковому рядку Atari breakout. Насолоджуйся класичною грою арканоїд.

Бажаєш дізнатися, у чому сенс життя? Просто введи у Google Answer to life the universe and everything, і все нарешті стане зрозумілим.

На головній сторінці Google у налаштуваннях вимкни функцію живого пошуку (праворуч внизу: «Налаштування» – «Налаштування пошуку» – «Живий пошук» – «Ніколи» – «Зберегти»). Тепер введи у пошуковий рядок Who’s the cutest? й натисни на кнопку «Мені пощастить!». Насолоджуйся!

Запит Webdriver torso змінює логотип Google на різні геометричні фігури.

Якщо ти полюбляєш цей пошуковик, то напевне користувався й браузером Google Chrome. Розповідаємо таємницю: коли відсутнє підключення до Інтернету і ти завантажуєш нову сторінку, з’являється зображення динозавру. Розгадка у тому, щоб натиснути пробіл – динозавр почне бігти, а якщо натискати клавішу повторно – почне перестрибувати через перепони і набирати бали. Чудовий спосіб забути про відсутність Інтернету.pic

YouTube

Так як відеосервіс YouTube належить компанії Google, не дивно, що й тут програмісти приховали декілька віртуальних великодніх яєць.

Use the force Luke – якщо ввести цю фразу у пошуковий рядок відеосервісу, всі результати «попливуть», а користувач зможе керувати ними за допомогою миші.

Doge Meme – якщо скористаєшся цим запитом – поглянь на шрифт.

На жаль, в YouTube залишилося дуже мало крашанок. Ще кілька років тому усі користувачі сервісу могли пограти у класичну «змійку» та 1980 (аналог гри Space Invaders) або побачити, як завдяки іншій функції відео починали «танцювати» під Harlem Shake.pic

Facebook

Працівники Facebook також намагаються урізноманітнити сервіс. Наприклад, за допомогою Facebook Messenger ти можеш пограти у шахи з другом. Просто відправ йому повідомлення @fbchess play, після чого у вікні з’явиться шахова дошка. Гравець, який ініціював гру, ходить чорними.

Також разом зі співрозмовником ти можеш позмагатися у баскетбол. Для цього достатньо відправити у повідомленні емодзі баскетбольного м’яча, а потім натиснути на нього.

Ще один цікавий запит – @dailycute. Надішли його у Messenger своєму другу і він отримає картинку з милою тваринкою (вони завжди різні). Експериментувати краще на дівчатах – вони оцінять.

Джерело: studway.com.ua