Що віщують зорі у цей день усім знакам зодіаку:

Овен Постарайтеся сьогодні не реагувати емоційно на свої проблеми. Доля сама розставить всі крапки над «і» і винагородить вас за терпіння. Є велика ймовірність того, що в житті відбудуться деякі зміни, як у фінансовому, так і в особистому плані. Намагайтеся не ходити в гості і не запрошуйте їх до себе. Утримайтеся від вживання алкогольних напоїв.

Телець Події дня будуть підштовхувати вас до необдуманих витрат. Намагайтеся сьогодні стежити за бюджетом і не виходити за його рамки.Тим більше що є небезпека крадіжки або втрати грошей. Навіть якщо раптом виявиться, що вам потрібно розлучитися з якоюсь сумою, перенесіть це на інший день.

Близнюки Зірки сьогодні не рекомендують вам займатися важкою фізичною працею, це може негативно позначитися на здоров'ї чи призвести до травми. На роботі можуть ускладнитися взаємини з колегами або партнерами. Не підписуйте сьогодні важливі документи і не створюйте нові справи, вони можуть закінчитися невдало.

Рак День не підходить для вирішення складних завдань і тим більше запуску нових проектів: ви просто не зможете орієнтуватися в швидко мінливій обстановці. І не дратуйтеся через невдач — ви нічого не змогли б змінити. Постарайтеся утриматися від непередбачених витрат і непотрібних покупок.

Лев

Постарайтеся сьогодні не говорити зайвого і нічого не обіцяти, щоб потім вам не пред'явили рахунок. Цей день найкраще провести наодинці з коханою людиною, а якщо такого немає, то присвятити його собі. День хороший для догляду за волоссям, покупки яскравих речей. Можливі неприємності з дітьми, які до вечора ви зможете подолати.

Діва Сьогодні вам потрібно бути стриманішим, не поспішати з прийняттям рішень. Велика ймовірність помилок у справах, так і в особистих стосунках ви можете зробити неправильний висновок або скласти невірна думка про когось. Сьогодні не варто зловживати алкоголем в людних місцях, так як великий ризик стати здобиччю шахраїв.

Терези Сьогодні вас краще зрозуміють діти і молодь, з ними вам буде легко знаходити спільну мову. Якщо вам потрібно про щось домовитися з дітьми чи переконати їх у чомусь, використовуйте це день. З сексуальними партнерами, навпаки, відносини можуть ускладнитися і навіть увійти в стадію конфлікту. Тому краще під слушним приводом скоротити спілкування.

Скорпіон Зірки сьогодні радять вам не гарячкувати в таких розмовах і уникати непотрібних деталей. Зберігайте спокій і зосередьтеся на фактах — образи і взаємні претензії сьогодні можуть завести вас занадто далеко. У будь-якому випадку, це явно не ваш день. Всі плани підуть шкереберть, а ті, на кого ви сподівалися, будуть зайняті своїми справами. Так що домогтися чого-то сьогодні навряд чи вдасться.

Стрілець Особливість цього дня в тому, що сьогодні є велика небезпека потрапити під чийсь вплив, стати жертвою шахраїв, так і самим буде важко розібратися, де істина. Тому не призначайте на цей день переговори і не приймайте відповідальних рішень. У другій половині дня є небезпека отруєння, особливо консервами і рибою.

Козеріг Сьогодні вам не варто сперечатися, особливо з партнерами і начальством. Це не піде вам на користь, а настрій значно погіршить. Буде рости внутрішнє незадоволення, яке може перерости в дратівливість. Тому не починайте зайвих розмов, щоб вони не перейшли у сварку.

Водолій Сьогодні конфліктний день, тому намагайтеся обходити гострі кути. Найбільш імовірні конфлікти з жінками, які можуть затягнутися надовго. Не варто купувати нові речі, особливо одяг та оргтехніку, вони можуть виявитися з вадою.

Риби Вам сьогодні не заважає приймати рішення трішки швидше. День надасть вам чимало щасливих шансів, як у справах, так і в любові. Але ви можете проявити схильність так довго зважувати і міркувати, що ці шанси можуть самим прикрим чином зникнути. Щоб не шкодувати про втрачені можливості, не забувайте: занадто багато думати шкідливо.