У цей день добре займатися благодійністю.

Овен

Цей день таїть у собі чимало проблем, і в першу чергу це стосується спілкування з оточуючими. Будьте обережні: сьогодні зірки схиляють до всіляких «розборок », причіпок і як результат — образ і конфліктів з близькими людьми. Щоб день пройшов мирно, намагайтеся утриматися від критики.

Телець

Труднощі, які сьогодні можуть виникнути, лише сигнал про більш серйозні проблеми, які вам доведеться вирішувати Стежте, щоб ваші стосунки були в нормі не йдіть на поводу тих, кому потрібен привід, щоб випустити пар. Але подивіться, чи немає зерна істини в тому, що вам намагаються повідомити.

Близнюки

Підкреслюйте вашу респектабельність і не поспішайте з реакціями на слова і дії оточуючих. Багато речей будуть відбуватися під впливом емоцій, але до вас це не відноситься. Якщо правильно розставити пріоритети, ефективність вашої роботи може збільшитися в рази.

Рак

Не протиставляйте себе, особисті амбіції і мрії своєї сім'ї. Вам просто необхідно знайти щастя в любові, успіху у вихованні дітей і в умінні знаходити спільну мову з людьми. І егоїзм тут не зможе вам допомогти. В цей день є небезпека отримати яку-небудь інфекцію, тому намагайтеся дотримуватися гігієни, обмежте спілкування і їжте тільки вдома.

Лев

Слід навчитися позбуватися від того, що тягне їх назад, заважає розвиватися. Легко вам буде простіше і набагато зручніше рухатися по життю. Попрацюйте над своєю удаваною скромністю. Ви багато вмієте і варті набагато більшого. Попутний вітер допоможе здійснити задумане.

Діва

Буде позначатися втома, що накопичилася за останні дні. Саме тому не потрібно упускати можливість повноцінно відпочити, змінити обстановку, можливо — зробити невелику подорож. Поповнення запасів енергії тепер завдання першорядної важливості. Поки вона не буде вирішена, не розраховуйте ні на успіхи в справах, ні на якісь значні зміни в особистому житті.

Терези

У цей день добре займатися благодійністю. Тільки не будьте занадто довірливими, щоб вашою добротою не скористалися обманщики. Сприятливо укладати угоди, підписувати договори, домовлятися з партнерами, але діяти треба згідно з планом, щоб запустити колесо успіху і здійснити задумане на весь місяць.

Скорпіон

З ранку приведіть в порядок свій зовнішній вигляд, зірки наполегливо радять змінити імідж. З начальством сьогодні краще дотримуватися субординації. Пам'ятайте, що сьогодні гонитва за задоволеннями може негативно позначитися на вашому авторитеті серед товаришів по службі і зіпсувати стосунки з близькими людьми.

Стрілець

Сьогодні чекайте цікавих зустрічей, але в спілкуванні намагайтеся дотримуватися обережності, інакше неприємностей не уникнути. Ви повинні бути в цей день відкриті для нововведень, але не бути занадто довірливими. У будь-якому випадку, опирайтеся на життєвий досвід і поради старших.

Козеріг

День позитивної енергії і спокійного відпочинку, вам пора перевести дух. Ваше оточення налаштоване на мирний лад, і в такі дні, як нинішній, стає очевидним, що жити добре, а добре жити в мирі і злагоді—ще краще.

Водолій

Сьогодні ви можете випробувати сумніви в щирості, як своїх почуттів, так і почуттів протилежної сторони, і ця ваша невпевненість передасться і партнеру. Ви обидва не готові прийти до обопільної згоди, тому не слід поспішати з прийняттям якогось рішення.

Риби

Сьогодні гороскоп обіцяє дуже нерівний і неспокійний емоційний фон. У всіх сферах — від роботи до особистого життя — на чільне місце будуть поставлені бажання, а не розум, так що вам як ніколи легко буде йти на поводу у швидкоплинних забаганок, а от протистояти спокусам — дуже важко. Крім того, сьогодні є ризик потрапити під чужий вплив, так що намагайтеся уникати спілкування з малознайомими людьми або ж тими, хто вам неприємний, інакше є ризик зробити чимало помилок.