Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Овен Зранку та після обіду - дрібні неприємності, які, в принципі, ні на що не вплинуть, але дуже вже зіпсують настрій.

Телець Як на біду, що у будинку зламалося або продірявилися. В інший час ви викликали б майстри, але не зараз! Сьогодні Ви доведете дружині, що і Ви не ликом шиті! Чим все закінчиться, знає особистий гороскоп.

Близнюки У Вас проблема? Запросіть друзів. Їм буде приємно зробити Вам що-небудь хороше плюс продемонструвати вашу згуртованість плюс відчути щире співпереживання плюс проявити щире співучасть. Ви – багатий чоловік: дивіться, яка велика сума набігла з цих доданків!

Рак Нехай цей день буде днем задоволень. Його девіз – роби тільки те, що хочеш. Ну, хоч раз у році можна?

Лев Всі медалі, всі щаблі п'єдесталу, всі пояси переможця за всіма версіями, всі почесті належать Вам одному. Вірніше, так може статися при Вашому особистій належній ретельністі. Бо це – найбільш вдалі дні місяця. Є реальна небезпека вчадіти від фіміаму.

Діва Ви свідомо підете по шляху воїна духа, а це значить, що єдине, що потрібно робити – не стояти на шляху у самого себе. Тут немає романтики і сентиментальності, тут є тільки сувора, але абсолютно чесна правда життя.

Терези Посмішка фортуни. Це – як промінь сонця посеред непроглядній бурі. Але тепер Ви будете впевнені: удача не залишить Вас до Вас, самотньо дрейфуючому в човні без весел, з'явиться Біжить-Хвилях.

Скорпіон Нехай завжди існує якась невизначеність, бо вона – суть простір для маневру. Не заганяйте самого себе в кут особистими звичками, принципами і ідеями. І тоді точка зору розгорнеться в широту поглядів.

Стрілець Якщо Ви в якійсь області – не фахівець, утримайтеся від активних дій. Наприклад, якщо згорів праска і Ви – не електрик, то не варто намагатися його ремонтувати. В інший день – може бути і так, але тільки не сьогодні!

Козеріг Трохи підвищений ризик дрібного травматизму. Чим би не закінчилася суперечка двох сторін, без дивідендів Ви не залишитеся. Однак це справедливо лише за умови, що Ви не належите до жодної з них. Можливі прибутку за підсумками попередніх робіт.

Водолій Застосування в побуті професійних навичок. Нарешті, Ви покажете домашнім свою ділову завзятість. При цьому головне – постійно докладно коментувати, що і як Ви збираєтеся робити, що і як Ви робите в даний момент і... чому у Вас це не виходить.

Риби Сильне, але нестійка біополе породжує яскраві фантазії і часто робить вас дуже чутливим до біополям оточуючих. А це - початок справжньої екстрасенсорики.