Гороскоп на сьогодні 28.09.2016 року.

Овен

Сьогодні молоді люди можуть зіткнутися з несправедливістю, але швидше за все, не захочуть ділитися своїми неприємностями. Всіма силами намагайтеся встановити з сином або дочкою довірчі стосунки, щоб «важку хвилину життя» вони не залишилися наодинці з проблемами.

Телець

Ви сьогодні можете бути наполегливими, часто дратівливими, але завжди по-справжньому благородними у своєму служінні іншим. Не варто занадто критично ставитися до інших людей. При невтомності у справі, тактовності і уважності у відносинах спільна справа просунеться дуже далеко.

Близнюки

День символізує чутливість, інтуїтивність, психологічні здібності. Уразливі шлунок, органи травлення. Близнюки, як ніколи, можуть бути емоційні і чутливі. Не рекомендуються всі види біоенергетичного лікування, вживання спиртних напоїв. Бажано виводити камені і шлаки. Добре лікувати або видаляти зуби, протезироваться, показані операції на ногах.

Рак

Вірогідні проблеми з травленням. Раки можуть замучити себе дієтами і голодуванням, що несприятливо позначиться на загальному стані. Земним знакам у цей період рекомендується пити трави, дотримуватися режиму сну (але вдень не спати!), дієту або помірне голодування.

Лев

Зараз ви будете пожинати плоди власного працьовитості, проявленого навесні: вас чекають успіх, популярність, авторитет і повагу на роботі. Правда, публічних виступів краще не вживати. Перегляньте нові дружні і любовні зв'язки: вони ненадійні. Діти вас засмучують, але не проявляйте жорсткої вимогливості, так як це швидкоплинні розбіжності.

Діва

Не виключено, що плітки і інтриги заздрісників викличуть у Дів роздратування, злість і агресію. Злість зовсім протипоказана. Постарайтеся не сваритися навіть з ворогами. Не звертайте уваги на плітки, інтриги — зараз у вас велика кількість заздрісників, і з цим нічого не поробиш.

Терези

Сьогодні Ваги здатні зважитися на експеримент, відшукати нові напрями в бізнесі, науці, мистецтві. Інтерес до життя і пристрасть до пригод повинні взяти верх над вашим розсудливістю.

Скорпіон

Цей день може зажадати від мудрих Скорпіонів авантюризму, так як професійний ризик буде просто необхідний. Потрібно пам'ятати, що партнери переслідують свої інтереси, а не ваші. Вам знадобиться оволодіти мистецтвом і спритністю досвідченого азартного гравця.

Стрілець

Оскільки ви цілеспрямована людина і любите свою роботу, в потоці справ для вас досить проблемно виділити час для спілкування з родиною. Однак якщо ви цього не зробите, то сім'я надовго опиниться за межею вашої уваги. Радимо вам будувати сімейне спілкування також цілеспрямовано, як і виробничі контакти. Адже саме сім'я дає вам сили для плідних дій у зовнішньому світі.

Козеріг

Важливу роль у відносинах може грати гармонія в сексі, до якої ви опинитеся дуже чутливі. Цементувати ваші стосунки буде також спільна турбота про дітей. Частіше спілкуйтеся з дітьми, інакше ви можете не помітити багато чого з того, що з ними відбувається. А це несприятливо для вашого ж майбутнього, адже наше майбутнє — це наші діти.

Водолій

Сьогодні можна розраховувати на чистий дохід, з'являться можливості для накопичення коштів. Друга половина дня — час реалізації ваших сокровенних мрій. Будьте практичні, не залишайте справи незавершеними, ведіть облік коштів. Це не завадить вам розслабитися в другій половині дня.

Риби

Ви будете працювати в колективі однодумців. Завдання, поставлене перед вами Космосом, полягає в практичному застосуванні власних талантів умінь в реалізації своїх ідей і в накопиченні. Новаторство вимагає матеріального підкріплення, і цей закон життя вам необхідно засвоїти.