Народжуючись, людина починає свій шлях на Землі, маючи певну призначену для нього програму. Протягом цього шляху, людина стикається з багатьма життєвими ситуаціями, можливостями.У багатьох випадках астрологія дає підтримку, пояснює складні обставини, а передбачення сприятливих періодів, так само як і небезпечних ситуацій, допомагають багатьом правильно зорієнтуватися і бути підготовленим і захищеним . Отож, пропонуємо Вам долучитися до цих таємних знань

Овен

У цей період розкриваються нові перспективи і нові несподівані можливості, обумовлені співпрацею і появою нових друзів. Подорож обіцяє не тільки певну вигоду, але також допоможе зміцнити похитнулося здоров'я і подарує цікаву зустріч. Зараз для вас буде дуже корисно подорож, зміна обстановки нерви заспокоїть, розвага дасть поживу фантазії й розуму.

Телець

Тенденції цього дня додадуть вам психологічну налаштованість на досягнення мети одним ривком, вольовим імпульсом. Можна сміливо вирушати у подорожі і турне, краще всього за кордон. Однак як у рідному місті, так і далеко від нього слід проявляти розумну обережність і не здійснювати пізніх прогулянок безлюдними вулицями і парками.

Близнюки

Попутний вітер дме в вітрила. Вашого успіху можуть серйозно перешкодити тільки ваша власна неорганізованість і бажання вирішити відразу кілька проблем. Разом з друзями та однодумцями будуйте плани на майбутнє в області створення спільних підприємств, у громадській та політичній сферах.

Рак

Сприятливий день для початку нової справи. Сьогодні у чоловіків-Водоліїв з'явиться можливість блиснути талантами, проявити всі свої здібності. Однак ті, хто обмірковує новий діловий проект, повинні заручитися підтримкою партнерів або схваленням впливових покровителів. Приймаючи рішення, будьте обережні. У другій половині дня ймовірна зустріч зі старими друзями. Намагайтеся не згадувати про минулі сварки, взаємне нерозуміння, сварки.

Лев

Зірки рекомендують вам повністю присвятити себе роботі, оскільки сприятливе розташування зірок обіцяє принести швидкий і вагомий результат всім починанням останнього часу. Цілеспрямована діяльність успішно завершиться довгоочікуваним звісткою або зустріччю з партнером.

Діва

Несприятливий день. Ймовірно, сьогодні фатальний збіг обставин призведе до фінансових втрат або змусить вас активно відстоювати свої принципи і точку зору. Невдалий час для звернення до начальства або громадські установи, для зміни роботи, житла або прийняття важливих рішень. Можливо, що звістка, яку ви сьогодні отримаєте, змусить вас звернутися за допомогою до друзів. Вірогідність проблем зі здоров'ям дуже велика. Не піддавайтеся на провокації.

Терези

Можливі непередбачені зміни намічених планів, здатні надовго вибити Ваг з робочої колії. Ймовірно протистояння в спілкуванні, кожен буде наполягати на своїй думці, не слухаючи оточуючих. Інтимна близькість не принесе радості. Відкладіть розмову з домочадцями. Зняти втому допоможе чашка зеленого чаю, зміцнює серце і судини.

Скорпіон

Збитковими виявляться переїзди, переселення. Не виключені невдачі в розмові з учителями, керівниками, начальством, викликані недоліком вашою дипломатичностю. Невідповідний момент для інвестування в будівництво, оформлення житлових кредитів і покупок житла.

Стрілець

Сьогодні може активізуватися взаємодія з друзями, однодумцями, різними громадськими організаціями або клубами за інтересами. Зрослі товариськість і комунікабельність можуть зробити Стрільців незамінним учасником дружніх посиденьок, під час яких відбудуться знайомства з цікавими особистостями. Призначайте на цей день заходи, так як ви можете продемонструвати у всій красі свої достоїнства і таланти.

Козеріг

Не виключено, що ви будете «начинені» порохом пристрастей і спрагою пригод. Магнітне поле вашої привабливості максимально розжарити простір навколо вас. Реагуйте на людські відносини, виявляючи справжню душевну щедрість і щирість. Але не дозволяйте маніпулювати собою, адже ви будете щасливі тільки тоді, коли ніхто не буде заважати вам жити так, як хочеться.

Водолій

Сімейні клопоти можуть опинитися в центрі уваги. Багатьом Водоліям доведеться займатися оформленням документів, залагоджувати справи дітей, батьків або інших домочадців. Занепокоєння принесе і саме житло. Друга половина дня буде більш спокійною. Відмовтеся від копання в таємних причини відбуваються в колективі процесів, інтриг і обхідних шляхів. Спокійно виконуйте те, що від вас вимагається.

Риби

Сьогодні зростуть природна комунікабельність і рухливість Риб. Вони будуть мати успіх у всіх сферах діяльності, заснованих на спілкуванні. Відмінний момент для вирішення колективних і службових питань, шоу-бізнесу, організації творчих зустрічей, спортивних змагань.