Астрологія – не наука про вплив зовнішніх космічних сил на життєві відносини людини і її поведінки в суспільстві. За допомогою астрології, людина може отримати знання у вигляді карти майбутніх подій. Отож, пропонуємо і Вам долучитись до цього таємного знання.

Овен

Сприятливий день для вдалого завершення справ, укладення шлюбів, зачаття. Але ви отримаєте визнання тільки в тому випадку, якщо ваші вчинки будуть засновані на реальній оцінці того, що відбувається. Ви можете відчути підтримку понад, що додасть вам впевненості в завтрашньому дні і допоможе впоратися з усіма справами. Незвичайне сприйняття світу посилить оптимістичний настрій.

Телець

День обіцяє бути яскравим і незабутнім. Доброта і щедрість допоможуть встановити довірчі відносини з партнерами. День сприятливий для подорожей, поїздок, фізичних навантажень, активного відпочинку, водних процедур. Положення планет несприятливо для торгових і комерційних операцій.

Близнюки

Сприятливий день для активного відпочинку, прогулянок по парку або лісі, спілкування з близькими людьми біля вогню: багаття, свічок або каміна. Не варто займатися важкою фізичною роботою або справами, що потребують скрупульозності, або монотонними у виконанні.

Рак

Сьогодні ви опинитеся в центрі уваги. Вас чекає втілення найбільш сильних і честолюбних бажань. Гарний час для розвитку комерційних зв'язків, особистих відносин. Сьогодні чекайте ділових пропозицій. Фінансового успіху ви досягнете за допомогою партнерів або впливових покровителів. Прекрасний час для спілкування з протилежною статтю. Ймовірність гармонійних відносин дуже велика.

Лев

Цей день може активізувати у вас педантичне ставлення до речей, тверезий погляд на дійсність. Можуть відкритися таємні знання, прийти нові ідеї. Результат роботи прямо пропорційний кількості доданого праці. Треба утриматися від бурхливої діяльності, але можна оформляти документи, давати письмові зобов'язання, звертатися в державні інстанції, подавати судові позови.

Діва

Цей день повинен пройти в звичайному робочому ритмі. Запорукою успіху стане внутрішнє і зовнішнє спокій. Цей день складеться спокійно, якщо ви утримайтеся від будь-яких суперечок з шефом і ні в чому не станете перечити чиновникам вищих інстанцій.

Терези

День символізує оновлення. Багатьох представників цього знаку чекає поява дитини, але можлива й інша трактування: мова йде про народження нової системи поглядів, нового підходу до життя, нових ідеалів. Не поспішайте давати відповідь кожному, хто буде невтішно відгукуватися про ваших ідеях або стане кидати гнівні закиди на адресу ваших однодумців. Через деякий час ці люди самі зрозуміють, що були неправі.

Скорпіон

Не виключено, що ви відкриєте в собі цілительські здібності і навчитеся не тільки регулювати діяльність власного організму, але і допомагати іншим. Особливо ретельно вибирайте ескулапа, якому збираєтеся довірити своє здоров'я, і перевіряйте поставлені діагнози.

Стрілець

Настає час плати за рахунками. Докорінно зміняться ваші стосунки з близькими людьми: вони стануть глибше і щирою. До речі, друзі зіграють важливу роль у вашому житті. Позитивний чи негативний знак цього дня буде залежати від того, які відносини з оточуючими вам вдалося вибудувати до теперішнього часу.

Козеріг

Ваш оптимізм стане «перепусткою» у будь-яке місце. З таким настроєм можна вирушати хоч за тридев'ять земель. І де б ви не опинилися, скрізь будете бажаним гостем. Вируючі емоції вимагають виходу, і вам потрібно «випустити пар» у великій компанії; будинку вам буде тісно.

Водолій

Ймовірно, що рідні і близькі, друзі й колеги, які звикли завжди і у всьому звертатися до вас за сприянням, за моральною і ділової підтримкою, виявивши, що ви хворі або не в настрої, просто злякаються. Вони зрозуміють, як багато ви для них важливі, і з усіх ніг кинуться оточувати вас увагою і турботою, вирішувати ваші проблеми і всіляко піднімати вам настрій. Пам'ятайте, головне ваше завдання - навчитися приймати допомогу.

Риби

Сьогодні перед вами можуть відкритися нові горизонти, нові незвичайні перспективи. Це найкращий час для великих починань, які відкриють нову сторінку у вашому житті. Надмірне честолюбство може серйозно зашкодити справі. Тільки розсудливість і стриманість необхідні в цей проміжок часу.