Що чекає представників усіх знаків зодіаку цього місяця? Сприятливі та менш сприятливі дні.

Гороскоп на липень 2016 Овен

У липні Овнам потрібно буде привчити себе вставати раніше, адже у них буде дуже багато приємних серцю занять! Роботи зменшиться, зате ви зможете займатися тим, що вам подобається. Спорт, хобі, улюблені заняття, громадська діяльність, - витрачайте свою енергію на милі серцю заняття, отримуйте задоволення і енергію. Як не дивно, але саме активна діяльність наповнить вас позитивом і життєвими силами.

У другій половині липня у Овнів з'явиться новий друг. Можливо, у вас буде різниця у віці, але це не завадить розуміти один одного з півслова. Діліться своїми секретами, проблемами, радьтеся, - ви знайдете підтримку і розраду.

Після двадцятих чисел зірки рекомендують Овнам говорити правду і тільки правду. Якщо вас спіймають на брехні, то ваша репутація виявиться зіпсованою. Якщо ви ніяк не можете сказати те, що відчуваєте або думаєте, то краще промовчіть, але ні в якому разі не брешіть.

Особливо сприятливі дні гороскопу Баранів для будь-яких справ і починань: 2 липня, 17 липня, 26 липня, 31 липня 2016 року.

Дні, в які Овнам слід проявити обережність: 3 липня, 21 липня, 25 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Телець

У липні вашої уваги будуть домагатися неприємні люди. Нав'язливий залицяльник, давня подруга зі своїми проблемами або хтось, хто попросить у вас в борг велику суму. Всі ці люди - вантаж, вас необтяжливий, а тому сміливо говорите «ні». Не наступайте на горло власним інтересам, відмовляйте, якщо вважаєте за потрібне.

В середині місяця порадуйте себе чимось новим. Нехай це буде відвідування нових місць і закладів, нова річ в гардеробі або нові знайомства. Така новинка принесе вам приємні емоції і гарний настрій.

В кінці місяця Тельці можуть отримати негативну новину. Спокійно прийміть звістка, яким би неприємним воно ні було, і реагуйте за обставинами.

Особливо сприятливі дні гороскопу Тельців для будь-яких справ і починань: 6 липня, 12 липня, 23 липня, 27 липня 2016 року.

Дні, в які Тельцям слід бути обережним: 19 липня, 25 липня, 29 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Близнюки

Ви занадто багато приділяєте увагу іншим. Гороскоп на липень 2016 року рекомендує Близнюкам побути трохи егоїстами. Уявіть, що ви одні у всесвіті, а значить, всю увагу і вільний час приділяйте виключно собі. Подаруйте собі будь-який подарунок, порадуйте себе візитом у дорогий ресторан або клуб, витрать гроші на відвідування косметолога або стиліста. Таке себелюбство піде вам на користь і зробить їх більш привабливими в очах оточуючих.

В середині місяця Близнюкам рекомендується налагодити зв'язок з тим, з ким вони були раніше в дружніх відносинах, а зараз втратили контакт.

Не піддавайтеся на провокацію! В кінці липня особа жіночої статі наполегливо спробує вивести вас із себе.

Особливо сприятливі дні гороскоп Близнюків для будь-яких справ і починань: 12 липня, 19 липня, 20 липня, 31 липня 2016 року.

Дні, в які Близнюкам слід проявити обережність: 7 липня, 23 липня, 24 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Рак

У липні у Раків може виникнути серйозна неприємність на роботі, рішення якої може розтягнутися на цілий місяць. Не шукайте ради на стороні, адже найкращий порадник поруч. Це може бути ваша близька людина. Розкажіть про свою проблему, вас співчутливо вислухають і допоможуть порадою. Також не рекомендується тримати почуття в собі, це ніяк не допоможе вирішити труднощі.

У середині липня візьміть відпустку на роботі. Це буде не спроба до втечі, а просто невеликий тайм-аут. Тільки так ви зможете відсторонено поглянути на проблему, знайти об'єктивне рішення.

В останніх числах місяця ви відчуєте втому. Набратися життєвих сил вам допоможуть медитативні практики. Слухайте повільну приємну музику, відпочивайте на природі, займайтеся легкими видами фізичного навантаження.

Особливо сприятливі дні гороскопу Раків для будь-яких справ і починань: 10 липня, 12 липня, 16 липня, 27 липня 2016 року.

Дні, в які Ракам слід проявити обережність: 9 липня, 26 липня, 28 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Лев

Ваша щедрість у липні принесе несподівані плоди. Леви отримають в два рази більше, ніж пожертвують, але тільки якщо зроблять це з щирими намірами. Якщо у вас трапиться такий порив, то віддавайте гроші нужденним. Якщо ви це робите з чистим серцем, то вам все повернеться в подвійному розмірі.

У липні Левам може надійти вигідна пропозиція від ділового партнера або начальника. Прийміть її, таке співробітництво обернеться вигодою для вас.

В останніх числах місяця вам може зробити сюрприз близька людина. Прийміть подарунок з вдячністю, але не поспішайте робити у відповідь «випад», у вас ще буде така можливість.

Особливо сприятливі дні гороскопу Львів для будь-яких справ і починань: 8 липня, 14 липня, 22 липня, 28 липня 2016 року.

Дні, в які Левам слід проявити обережність: 5 липня, 29 липня, 31 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Діва

Станьте цікавою людиною. Не замикайтеся на знаннях, які у вас є. Пам'ятайте, що потрібно постійно розвиватися і вдосконалюватися. Якщо ви почнете робити це в липні, то у вас є шанси підготуватися до приємних робочих пропозицій у майбутньому.

Хорошими емоціями для Дів обернеться участь у громадських заходах. Якщо надійде така пропозиція, то ні в якому разі не відмовляйтеся.

Не забувайте про наших менших братів. Підгодовуйте бездомних тварин, якщо у вас виникне бажання взяти собі кого-небудь «на виховання», то зважте на цьому почуттю.

Особливо сприятливі дні гороскопу Дів для будь-яких справ і починань: 6 липня, 7 липня, 18 липня, 23 липня 2016 року.

Дні, в які Дівам слід проявити обережність: 4 липня, 24 липня, 28 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Терези

Незважаючи на популярність приказки про те, що «зустрічають по одягу», Ваги весь місяць будуть відчувати інтерес саме до свого розуму. Не приховуйте своїх знань і сміливо показуйте свій інтелектуальний потенціал. Саме в липні забудьте про скромність, будьте навіть трохи зухвалими.

Така поведінка принесе вам очевидні вигоди в роботі і порадує перспективами, що відкриваються.

Останні числа липня здивують вас раптовими зізнаннями з боку коханої людини або близького друга.

Особливо сприятливі дні гороскоп Терезів для будь-яких справ і починань: 12 липня, 15 липня, 24 липня, 25 липня 2016 року.

Дні, в які Терезам слід проявити обережність: 10 липня, 26 липня, 27 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Скорпіон

Розправте плечі, і сміливо йдіть назустріч своїм бажанням. У липні вам потрібно зробити деякі кроки, щоб отримати те, про що ви марите ночами. Не чекайте дива, адже справжнім творцем вашому житті є ви самі.

Гороскоп на липень 2016 року рекомендує Скорпіонам бути щирими з близькими людьми. Цілком імовірно, що у вас давно вже накопичилися претензії, які ви приховуєте. Знайте, що рано чи пізно вас «прорве», і тоді не минути скандалу. Краще прямо зараз з'ясуйте незрозумілі або неприємні моменти. Своєчасно вирішивши їх, ви полегшите життя і собі, і партнеру.

В кінці місяця подивіться старі фільми або перечитайте улюблену книгу. Це забезпечить приплив гарного настрою.

Особливо сприятливі дні гороскопу Скорпіонів для будь-яких справ і починань: 6 липня, 14 липня, 16 липня, 22 липня 2016 року.

Дні, в які Скорпіонам слід проявити обережність: 4 липня, 17 липня, 20 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Стрілець

У вас може з'явитися новий знайомий, який буде намагатися запропонувати вам здійснити не зовсім законні або аморальні речі. Не піддавайтеся на «солодким» обіцянкам і приємним для вашого слуху розмовам. Тверезо зважуйте всю інформацію, що надходить, не відгороджуйтеся від внутрішнього голосу. На початку липня хвилинні задоволення можуть обернутися великою досадою.

Стрільці можуть раптово зустріти когось з минулого - колишнього партнера або давнього друга. Не приховуйте емоцій, навіть якщо вас охопить сум'яття. Ведіть себе природньо.

В кінці липня слідкуйте за тим, що говорите, особливо старшим чоловікам. Щирість і довірливість можуть бути використані проти вас.

Особливо сприятливі дні гороскопу Стрільців для будь-яких справ і починань: 8 липня, 13 липня, 23 липня, 30 липня 2016 року.

Дні, в які Стрільцям слід проявити обережність: 12 липня, 20 липня, 29 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Козеріг

Якщо ви будете впиратися в липні, то пропустите повз себе гарні можливості для розвитку. Будьте відкриті для несподіваних пропозицій, не відкидайте їх з причини новизни. Крім того, проявіть м'якість у стосунках з вашими близькими. Навіть якщо виникне непорозуміння, зірки вам наголегливо рекомендують піти на зустріч у вирішенні конфлікту.

Якщо ви будете пунктуальні, то в середині місяця вас чекає успіх на роботі. Не запізнюйтесь, стежте за перебігом часу, і тоді ви будете на хорошому рахунку.

Особливо сприятливі дні гороскопу Козерогів для будь-яких справ і починань: 5 липня, 11 липня, 17 липня, 26 липня 2016 року.

Дні, в які Козерогам слід проявити обережність: 1 липня, 27 липня, 29 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Водолій

Почніть «нове життя» прямо з першого липня! Візьміть себе в руки, не дозволяйте собі лінуватися і відкладати справи «на потім». Можливо, вам здається, що часу у вас багато і ви все встигнете в майбутньому, але ця думка помилкова. У вас є тільки один момент - зараз. Робіть «зараз» все те, що ви відкладаєте на невизначений час.

Проявіть щедрість. Нехай, як вам здається, у вас і немає зайвих коштів, але повірте, що є люди, у яких є ще менше. Вам не обов'язково віддавати останнє на благодійність. Зробіть приємні і недорогі подарунки близьким людям, увага коштує набагато дорожче грошей.

В кінці місяця зірки рекомендують Водоліям зустрітися з близьким другом, якого вони давно не бачили.

Особливо сприятливі дні гороскоп для Водоліїв будь-яких справ і починань: 1 липня, 16 липня, 26 липня, 27 липня 2016 року.

Дні, в які Водоліям слід проявити обережність: 10 липня, 20 липня, 25 липня 2016 року.

Гороскоп на липень 2016 Риби

Цінуйте людей! Пам'ятайте, що ті, хто знаходиться поруч, гідні вашої уваги та любові.

Гороскоп на липень 2016 року рекомендує Рибам не мовчати на роботі. Чим більше ви скажете того, про що думаєте, тим краще буде для вас. Відстоюйте свою точку зору, не бійтеся вступати в дискусію, навіть з начальством.

В кінці липня хваліть себе. Ви добра, працьовита людина. Якщо ви не чуєте компліментів від інших, так скажіть добрі слова самі собі. Підкріпіть їх подарунком, купіть собі те, що вам хочеться.

Особливо сприятливі дні гороскопу Риб для будь-яких справ і починань: 4 липня, 15 липня, 24 липня, 30 липня 2016 року.

Дні, в які Рибам слід проявити обережність: 3 липня, 22 липня, 29 липня 2016 року.

Джерело