Команда Народного Клубу "Верес" здобула свою четверту поспіль і чотирнадцяту у чемпіонаті загалом перемогу. У Сумах рівняни здолали "Барсу" і принаймні на добу (поки свій матч не зіграє "Скала") повернулися на другу позицію у турнірній таблиці ліги.

Перший тайм виїзної гри проти сумської «Барси» пройшов під диктовку рівнян. На 30-й хвилині небезпечно пробивав Богдан Скоцький, а на 41-й – Борис Орловський. Досягнули бажаного рівняни на 42-й хвилині. Олексій Зозуля вкинув аут з лівого флангу, Олександр Лакуста виграв боротьбу у захисників, а Ростислав Волошинович поклав м`яча точно у дальній кут – 1:0.

Втім, майже одразу після відпочинку господарі зусиллями Віктора Коровікова відігрались – 1:1.

Нічия на табло трималась недовго, на 62-й хвилині пас у розріз від Волошиновича замкнув Антон Ярменеко, елегантно перекинувши Старченка – 2:1.

Зняв напругу у грі на 75-й хвилині Борис Орловський, який ударом метрів з тридцяти п`яти, знову ж таки після передачі Волошиновича, заскочив зненацька голкіпера «Барси» - 3:1.

Крапку у матчі на 89-й хвилині поставив Антон Ярменеко, для якого це був вже 6-й гол у 7-ми матчах за НК "Верес".

Отож, як і в першому колі, «Верес» переміг «Барсу» з великим рахунком, цього разу – 4:1.

Про це повідомляє інформаційна служба НК «Верес».