Новини Рівного. Відео on-line. Все про телекомпанію - Телеканал «Рівне 1»
33027 Україна, Рівне Данила Галицького, 19, оф.701
096-11-400-11 (0362) 63-55-23 0671592005 [email protected]
Рідні 84-річного пенсіонера не вірять, що він самотужки викинувся з вікна

Рідні 84-річного пенсіонера не вірять, що він самотужки викинувся з вікна

Рідні 84-річного пенсіонера Олександра Власюка, який загинув внаслідок падіння з 4-го поверху в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни у селищі Клевань Рівненського району, не вірять, що він вчинив самогубство.

Про цей випадок ми розповідали у минулих випусках програми "Патруль". Нагадаємо, у медичному закладі стверджують, що вночі їхній пацієнт самовільно вийшов з палати у коридор, відчинив вікно і стрибнув униз. Дружина загиблого, яка лежала з ним в одній палаті, розповідає, що за декілька годин до смерті її чоловіку стало зле і він потребував допомоги медиків.

Не вірять рідні загиблого і у те, що їхній дід самостійно відчинив вікно і викинувся. Кажуть, був він життєрадісним і похмурих думок ніколи не мав. До того ж, ветеран війни тяжкими хворобами не страждав.

За фактом смерті Олександра Власюка працівники Рівненського райвідділу міліції у порушенні кримінальної справи відмовили, оскільки слідів насильницької смерті не виявили. Втім, слідчі не уточнюють: був це нещасний випадок чи самогубство.

Інші статті:

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: