У Володимирецькій громаді завершили облаштування автобусної зупинки у напрямку села Жовкині. До реалізації проєкту долучилися місцевий бізнес, освітній заклад, комунальне підприємство та небайдужі жителі.

У Володимирецькій громаді завершили облаштування автобусної зупинки у напрямку села Жовкині. Роботи стали можливими завдяки спільним зусиллям місцевого бізнесу, комунальних служб, освітнього закладу та громади.

Про це повідомили у Володимирецькій селищній раді.

У селищній раді висловили щиру подяку всім, хто долучився до реалізації проєкту.

Також відзначили колектив ВПУ №29 за якісно виконані роботи, відповідальне ставлення та активну громадянську позицію.

У Володимирецькій селищній раді наголосили, що завдяки спільній роботі бізнесу, освітніх закладів, комунальних підприємств і жителів громади вдається створювати більш комфортні та безпечні умови для людей.

Читайте також: Ревіталізація парку «Єврейка»: у Рівному нагородили призерів архітектурного конкурсу