У Володимирецькій громаді завершили облаштування автобусної зупинки у напрямку села Жовкині. Роботи стали можливими завдяки спільним зусиллям місцевого бізнесу, комунальних служб, освітнього закладу та громади.
Про це повідомили у Володимирецькій селищній раді.
У селищній раді висловили щиру подяку всім, хто долучився до реалізації проєкту.
Також відзначили колектив ВПУ №29 за якісно виконані роботи, відповідальне ставлення та активну громадянську позицію.
У Володимирецькій селищній раді наголосили, що завдяки спільній роботі бізнесу, освітніх закладів, комунальних підприємств і жителів громади вдається створювати більш комфортні та безпечні умови для людей.
Читайте також: Ревіталізація парку «Єврейка»: у Рівному нагородили призерів архітектурного конкурсу