Меморіальну дошку загиблому Герою, Тарасу Давидюку, відкрили у Рівному на фасаді 28-го ліцею, де навчався військовий. Таким чином увіковічили пам'ять про свого вихованця, який загинув 3 листопада у Запорізькій області.

Цей вірш про Тараса Давидюка, який навчався у 28 ліцеї Рівного, був учасником чи не усіх історичних моментів в історії Незалежної України. У листопаді минулого року він загинув захищаючи свою Батьківщину. У рідній школі йому відкривають меморіальну дошку.

Військовий, патріот, журналіст та історик. Цей список можна було б продовжувати нескінченно, говорячи про Тараса Давидюка. Він був учасником багатьох патріотичних організацій. Особливу увагу приділяв вихованню молоді у Пласті. Символічно, що меморіальну дошку йому відкривають у 112-ту річницю від заснування Пласту.

З гордістю і теплими словами згадує про Тараса Давидюка і очільниця ліцею Ольга Ревут.

Герої не вмирають поки про них пам'ятають. Безперечно Тарас Давидюк непересічна особистість в історії не лише Рівненщини, а й України в цілому. Він прагнув жити в демократичній і вільній країні. За що й віддав найцінніше - своє життя.

Читайте також: Четверо Героїв з Рівненщини доєдналися до Небесного війська