Зловмисник раніше був неодноразово судимий за вчинення аналогічного злочину, а також незаконного обігу наркотиків і зброї, за що наразі відбуває покарання у місцях позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція Рівненщини.

Так, поліцейські встановили, що 7 січня 43-річний житель села Франівка проник до незамкненого автомобіля «Volkswagen» та викрав звідти набір інструментів вартістю понад 3500 гривень.

12 січня зловмисник у такий же спосіб поцупив з легковика «Skoda» рюкзак із паспортом та гаманцем, у якому було 7 500 гривень.

Через два дні біля одного з банкоматів Гощі фігурант побачив залишений без нагляду рюкзак, який вирішив привласнити. У ньому знаходилися 4 000 гривень та паспорт.

Слідчий за процесуального керівництва прокуратури повідомив 43-річному жителю Франівки про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) та ч. 3 ст. 357 КК України (заволодіння будь-яким способом паспортом) КК України.

Досудове розслідування завершено: матеріали кримінального провадження скеровані до суду.

Обставинами, що обтяжують покарання є рецидив злочинів. Пом’якшуючі — щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину.

Санкція статей передбачає до 8 років позбавлення волі.

 Читайте також: Ледь не потонули на каяку: На Білому озері врятували дорослого та підлітка