КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня» отримала сучасний цифровий рентгенівський апарат, закуплений за кошти державного бюджету в межах централізованого забезпечення закладів охорони здоров’я за участі Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА.

Про це повідомляє Вараська міська рада.

Як кластерна лікарня, заклад продовжує зміцнювати свою матеріально-технічну базу, щоб забезпечувати жителів громади якісною, сучасною та доступною медичною допомогою.

Нове обладнання дозволить отримувати високоякісні цифрові рентгенівські зображення з високою точністю, що сприятиме більш швидкій та достовірній діагностиці, а також підвищить комфорт і безпеку пацієнтів під час обстеження.

Медичні працівники вже пройшли необхідне навчання для роботи з новим обладнанням. Наразі триває завершальний етап підготовки — отримання ліцензії на використання джерела іонізуючого випромінювання. Після завершення всіх процедур апарат буде введений в експлуатацію та розпочне роботу.

Читайте також: Жителів Рівненщини просять не поширювати інформацію про пошкодження залізничної інфраструктури після ворожих атак