Про це повідомляє Вараська міська рада.
Як кластерна лікарня, заклад продовжує зміцнювати свою матеріально-технічну базу, щоб забезпечувати жителів громади якісною, сучасною та доступною медичною допомогою.
Нове обладнання дозволить отримувати високоякісні цифрові рентгенівські зображення з високою точністю, що сприятиме більш швидкій та достовірній діагностиці, а також підвищить комфорт і безпеку пацієнтів під час обстеження.
Медичні працівники вже пройшли необхідне навчання для роботи з новим обладнанням. Наразі триває завершальний етап підготовки — отримання ліцензії на використання джерела іонізуючого випромінювання. Після завершення всіх процедур апарат буде введений в експлуатацію та розпочне роботу.
Читайте також: Жителів Рівненщини просять не поширювати інформацію про пошкодження залізничної інфраструктури після ворожих атак